Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā lietot lapotnes mēslojumu

Apr 24, 2019

image


Lapu mēslojums ir ļoti populārs, jo tā ir neliela deva, laba iedarbība, ātra iedarbība un ērta lietošana. Lapas mēslojums procesa izmantošanā, ja daudzums un veids, kā apgūt slikto, parādīsies arī mēslojuma bojājumiem. Parastā mēslojuma izsmidzināšanas koncentrācija ir tieši saistīta ar izsmidzināšanas ietekmi. Ja šķīduma koncentrācija ir pārāk augsta, tad pēc izsmidzināšanas tas viegli sadedzinās kultūraugu lapas. Šķīduma koncentrācija ir pārāk zema, kas ne tikai palielina slodzi, bet arī neatbilst papildu kultūraugu barības prasībām.


Pirmkārt, lapotnes mēslojuma kļūdu izmantošana:


M1: Jūs jebkurā laikā varat izmantot lapotnes mēslojumu


Daži lauksaimnieki nevar aizturēt kritisko izsmidzināšanas periodu un tādējādi nevar sasniegt paredzēto efektu. Daži lauksaimnieki domā, ka augu audzē jebkurā attīstības posmā, jebkurā laikā var veikt lapotnes gush mēslojumu, arī nepareizi.


Lapu smidzināšanas mēslojums ir labākais kultūraugu augšanas pārejas periodā, katrs izsmidzināšanas laiks ir vismaz 20 dienu intervāls, parasti katrs kultūraugu izsmidzina 2 ~ 3 reizes. Dažādiem augiem, dažādiem mēslošanas līdzekļu mēslojuma mēslojumiem, atbilstošam laika posmam ir arī zināmas atšķirības. Rīsi, kukurūza, kvieši un citi graudaugi, kas piemēroti sākšanai, yanghua, stieņu perioda mēslojuma izsmidzināšana.M2, ja šķīstošais mēslojums var tikt izsmidzināts!


Daži lauksaimnieki, piemēram, vairāku veidu lapu mēslojumu pievieno kopā, kad tie izsmidzina mēslojumu uz kultūraugiem un dārzeņiem, domājot, ka jo pilnīgāks efekts ir, jo labāk. Daudzi lauksaimnieki domā, ka neatkarīgi no tā, kāda veida mēslojums, ja ūdenī šķīstība ir laba, to var izmantot kā lapu mēslojumu, bet tā nav.


Piemēram, augsti gaistoši mēslošanas līdzekļi, piemēram, amonjaka un amonija bikarbonāts, ja tos lieto kā lapu mēslojumu, augsta temperatūra radīs kaitējumu kultūraugiem un sadedzinās lapas pēc izsmidzināšanas, tāpēc to nevar izmantot kā lapotnes mēslojumu. Un daudz mazu mēslojumu nevar sajaukt ar pesticīdiem, skābes mēslošanas līdzeklis un sārmains mēslojums nevar sajaukt, lai izmantotu sajaukumu, būtu jāpielieto īpašs mērķis sajaukt sajaukšanas kombināciju. pretējā gadījumā.


M3, jo augstāka koncentrācija, jo labāk!


Daži lauksaimnieki uzskata, ka jo lielāka ir mēslojuma izsmidzināšanas šķīduma koncentrācija uz lapu virsmas, jo labāk. Tā nav taisnība. Situācijā, kad pārāk bieza ne tikai nevar izsmidzināt mēslojumu, gluži pretēji, radīs augsnes lapu dehidratāciju, vīst, izraisot mēslojuma bojājumus, tas ir, līdzīgi kā narkotiku bojājumi, inde. Parasti izsmidziniet lapu pozitīvās un negatīvās puses, lai izplatītu mēslojumu, lai sāktu pilēšanu.


Otrkārt, kad tiek izmantots vislabāk lapotnes mēslojums?


Lapu mēslošanas efektam ir tieša saikne ar temperatūru, mitrumu, vējš utt. lietus 3 ~ 4 stundas pēc izsmidzināšanas, tad ir nepieciešams izsmidzināt.


Turklāt šiem trim apstākļiem nav ieteicams izmantot lapotnes mēslojumu:


(1) kultūraugu ziedēšanas periods; Zieds ir delikāts, izmantojiet lapotnes sejas mēslojumu, lai viegli kaitētu mēslojumam;

(2) stādījumu stadiju, izmantojot lapotnes mēslojumu, ir viegli sabojāt stādi;

(3) dienā ar augstu temperatūru un spilgtu gaismas periodu lapu mēslojuma efektam.


Foliju mēslošana, kas ļauj uzturvielām iekļūt organismā tieši no lapām, ir saistīta ar kultūraugu metabolismu un organisko savienojumu sintēzi, un tāpēc ir efektīvāka par augsnes mēslošanu. Tāpēc to bieži izmanto kā efektīvu līdzekli, lai savlaicīgi ārstētu kultūraugu deficītu. Piemērojot mēslojumu, tas var izsmidzināt arī papildu mēslošanas līdzekļus pakāpeniski atbilstoši augkopības periodam, stādījumu stāvoklim un faktiskajam mēslojuma piegādes stāvoklim augsnē, pilnībā ievērojot lapotnes mēslojuma ātrās reaģēšanas īpašības, lai nodrošinātu normālu augšanu. kultūraugu audzēšana piemērotos mēslošanas un ūdens apstākļos, lai panāktu augstu ražu un augstu kvalitāti. Tāpēc īpaši svarīga ir saprātīga lapotnes mēslojuma izmantošana!E-pasts: info@agronaturetech.com