Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā atpazīt ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekļu priekšrocības

Dec 27, 2018


Ūdenī šķīstošs mēslojums ir sava veida daudzelementu maisījumu mēslojums, ko var ātri un pilnībā izšķīdināt ūdenī. Pateicoties augstajam absorbcijas līmenim un ērtai lietošanai, arvien vairāk lauksaimnieku izmanto ūdenī šķīstošus mēslošanas līdzekļus, un tam piemīt zaļās, vides aizsardzības un augstas efektivitātes īpašības. Pēdējos gados dažās vietās ar augstu dārzeņu koncentrāciju ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekļu pārdošanas apjoms ir palielinājies lineāri, pateicoties ievērojamam ienākumu pieaugumam, un arvien vairāk audzētāju ir sapratuši savu spēcīgo ietekmi. Tāpēc attīstības perspektīva joprojām ir mūsu cerības.


image


1. Ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekļu veidi

Ūdenī šķīstošos mēslošanas līdzekļus var iedalīt trīs kategorijās atkarībā no lietošanas veida:

1) Lai izskalotu mēslošanu, ieskaitot šķidro mēslojumu un cieto granulu mēslojumu, divas;

2) pilienveida apūdeņošanas mēslojums, galvenokārt šķidrais mēslojums , jo nepieciešams pilna apūdeņošanas vai izsmidzināšanas iekārtu komplekts, ir noteikta prasība par mēslojuma precizitāti, parasti mitru augsnes slāni 15-20 cm.

3) Tas ir lapotnes gush mēslojums, tas ir atkārtoti uzklājiet mēslošanas līdzekli, ar atšķirīgu lapotnes mēslojuma atšķirību, satur mikroelementu, kas nepieciešams ne tikai kultūru vajadzībām, bet arī vidējam un lielam daudzumam, ko kultūraugam parasti vajadzīgs, izmantojot metodi ir pretējs pat ūdenim, kuram piemīt sašķidrināšana, izmantojot vairākkārtēju atšķaidīšanu.


2. Ūdens šķīstošo mēslošanas līdzekļu izmantošanas priekšrocības

1) viegli lietot, nav nepieciešams izrakt augsnes mēslošanu

Naudas kultūrām, īpaši siltumnīcu dārzeņiem, augšanas procesā ir nepieciešams daudz uztura bagātinātāju, būtiska ir pamata mēslojums + virsdrēbes. Neatkarīgi no tā, vai tā ir apūdeņošana, pilienveida apūdeņošana vai izsmidzināšana, ērtības uzlabošana ir arī ietaupījusi dažas darbaspēka izmaksas un ievērojami veicinājusi lauksaimniecības attīstību.


2) pilnīgi papildināt lielu skaitu mikroelementu kultūraugu augšanas procesā

Augkopības kvalitāte ir laba, visu veidu uztura elementi nevar būt maz. Visu veidu uztura elementi atšķiras, jo pats ir auga ķermeņa iekšpusē, uzrāda vietu un rezultātu, kas nedaudz atšķiras, ja lapu dzeltenumi, slāpekļa trūkums, bieži trūkst magnija, elements, kas ietekmē ziedu un augļus, ir fosfora kālija bora kalcijs, vēlas, lai saprastu, ka kultūraugu trūkums ir elementa simptomu trūkums, efektīvi rīkoties, lai atrisinātu problēmu, izvairītos no gala rezultāta.


Atkarībā no dažādām prasībām par barības elementiem dažādiem kultūraugu augšanas periodiem, ūdenī šķīstošo mēslojuma satura izvēle tiek pielāgota, lai sasniegtu sakņu stiprināšanas kokus, ziedu aizsardzību un augļu veicināšanu, palielinot ražu un kvalitāti, veicinot agrīnu iekļaušanu, novēršot priekšlaicīgu novecošanos utt., lai garantētu augstu ražu un ienākumu līmeni.


imageimage


3) uzlabot augsni

Augsnes skābuma un sārmainības pielāgošana ir arī ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekļu galvenā ietekme. Augsnes PH vērtība nosaka barības vielu absorbcijas pakāpi ar kultūraugiem. Piemēram, skāba augsne ir laba dzelzs uzsūkšanai, bet kālijam ir augsta absorbcijas pakāpe sārmainā vidē.


4) novērst slimības, novēršiet stublāju, novērš sakņu nematodi

Integrējot augsto tehnoloģiju tehnoloģijas, ūdenī šķīstošie mēslošanas līdzekļi, pievienojot dažādus fermentus un labvēlīgas baktērijas, var veidot augsnē esošo barības vielu līdzsvaru, kas ne tikai papildina barības vielas, kas nepieciešamas kultūraugu augšanas procesā, bet arī arī, lai līdzsvarotu augsni dažādos aspektos. Tas ir sava veida labs produkts, kas ir vērts mūsu enerģiskai veicināšanai.


3. Jautājumi, kuriem jāpievērš uzmanība ūdenī šķīstošu mēslošanas līdzekļu lietošanai

1) Izvēlieties atkarībā no augsnes stāvokļa

Augsne ir sadalīta smilšainā augsnē, māla augsnē un smilšmājā atbilstoši tās kvalitātei. Loam ir vispiemērotākā dabiskā augsne augkopībai. Sakarā ar zemo organisko vielu saturu smilšainā augsnē ir jāizvēlas nātrija slāpekļa mēslojums ar zemu koncentrāciju, lai izvairītos no ūdens zudumiem un palielinātu sāļošanos, mazgājot ūdenī šķīstošos mēslošanas līdzekļus. Labāk ir apvienot ar organisko mēslojumu, kas satur humīnskābi, lai uzlabotu augsnes organisko vielu saturu un palielinātu kultūraugu nepieciešamo uzturu. Ūdenī šķīstošu mēslošanas līdzekļu izmantošana būtu jākontrolē atbilstoši augsnes skābumam, un jāizvēlas atbilstošs sārmains vai skābais ūdenī šķīstošais mēslojums, lai pielāgotu augsnes PH vērtību neitrālai, kas veicina sabalansētu absorbciju. uzturvielām.


imageimage


2) atkarībā no dažādām kultūrām, atšķirīga augšanas perioda izvēle

Augkopības un kultūraugu augšanas periods ir atšķirīgs, vidēja un liela daudzuma elementu uzturēšanas nepieciešamība nav tāda pati, tāpēc atlases mērķim jābūt mērķtiecīgam, piemēram, neierobežotai dārzeņu audzēšanai, stādīšanas stadijā parasti izvēlas zemu slāpekļa un kālija mēslošanas līdzekļu saknes kontroli, augļi pēc lielas slāpekļa un kālija mēslojuma koncentrācijas; Lapu dārzeņi, piemēram, augsts slāpekļa mēslojums, veicina efektīvu barības vielu piegādi.


3) lai novērstu ūdenī šķīstošu hormonu mēslojuma izmantošanu

Lauksaimnieki novērtē produktus ar ātriem rezultātiem, jo kultūraugi absorbē barības vielas un displeju, ir nepieciešams zināms process un laiks, jo ūdenī šķīstošo mēslošanas līdzekļu izvēle ir absolūti aizliegta, lai efektīvi iedarbotos, dienā vai divās daļās bieži ir hormonu līdzīgas sastāvdaļas, stimulē raža ir tikai īslaicīga, būs dobs, dehiscent augļi, deformācija, kas nav izturīga pret uzglabāšanu, piemēram, negatīva ietekme, ir jābūt uzmanīgiem.
www.agronaturetech.com

E: info@agronaturetech.com