Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā aplūkot attīstības tendenču un perspektīvu organisko mēslojumu?

Sep 28, 2018


Mēslojums, kā svarīga daļa no lauksaimnieciskās ražošanas, ne tikai ietekmē lauksaimniecības attīstību, bet nosaka arī ceļ cilvēku ikdienas dzīves attīstības priekšrocības. Šajā procesā, izmantojot ķīmisko mēslošanas līdzekļu, tas dod ievērojamu labumu lauksaimniecībai, bet arī rada noteiktu piesārņojumu vidē.


Kādai būtu jābūt nākotnes tendences mēslošanas līdzekļu attīstību? Ir vērts pārdomāt savu attīstības perspektīvu.


image.png


Atrisināt problēmu saistībā ar graudu ražošanu un barot cilvēkus, Ķīna aktīvi veicina mēslojums rūpniecības attīstību. Izmantojot progresīvas ražošanas tehnoloģijas un Agroķīmijas pakalpojumu sistēmas mēslojums ārvalstu uzņēmumu pētījumā, virkni papildu valsts īpašumā, valsts un privātā sektora un privāto mēslojums uzņēmumiem ir pieaudzis un veicināta Ķīnas attīstības minerālmēslu nozarē. Tomēr ar privātā patēriņa un piedāvājuma strukturālās reformas lauksaimniecības attīstībai uzlabošanu, jaunās prasības ir izvirzīti graudu, kas vairs nav tikai produkciju, bet augstāka kvalitāte. Tādēļ, mēslošanas līdzekļu nozares attīstību ir izpildījis jaunas iespējas un izaicinājumus.


Pašlaik Ķīnas minerālmēslu ražošanas modelis pastāvīgi paplašinās, vairs nav vienotu minerālmēslu, slāpekļa mēslojumu, potaša mēslojuma, fosfātu minerālmēslu, minerālvielām mēslojums, kombinēto mēslojumu, organisko mēslojumu un citu dažādu mēslošanas līdzekļos parādās. Lauksaimniecības ražošanas līdzekļu izmaiņas devušas jaunas iespējas attiecībā uz mēslošanas līdzekļiem.Ūdenī šķīstošo mēslojumu, Lapotnes minerālmēslu un citu mēslošanas līdzekļu jaunu kategoriju augšanas punkts. Uzņēmumiem ar atpakaļ tehnoloģiju un nopietna piesārņojuma likvidēšanu ir veicinājis arī ražotājiem, lai pārveidotu un attīstītu jaunu un efektīvu mēslošanas līdzekļiem, piemēram, barības mēslojums, kontrolē atbrīvot mēslojuma bioloģiskais mēslojums, ūdenī šķīstošo mēslojumu un lapotnes mēslojums.


No otras puses, ar uzlabotu vides prasības cilvēku ikdienas dzīvē, aug pieprasījums pēc dārzeņi un augļi un pārtikas nekaitīgumu kļūst svarīgāka. Tradicionālo mēslojums uzņēmumiem nav jāpiemērojas Times attīstību. Jaunās paaudzeslēnas iedarbības mēslojumu, ūdenī šķīstošo mēslojumu, lapotnes mēslojums, mikrobu kombinēto mēslojumu, organisko mēslojumu barības, humic acid mēslojuma u.c. nozīmīga loma lauksaimniecības attīstību nākotnē.


www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com