Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā pareizi izmantot mēslojumu?

Apr 08, 2019

image


1. Kas jāpievērš uzmanībai, izmantojot ķīmiskos mēslošanas līdzekļus


1) urīnvielu nedrīkst laist tūlīt pēc lietošanas.

2) uz augsnes virsmas nedrīkst uzklāt amonija bikarbonātu.

3) amonija bikarbonāts nav piemērots izmantošanai siltumnīcās un siltumnīcās.

4) amonija slāpekļa mēslošanas līdzekli nedrīkst sajaukt ar sārmu mēslojumu.

5) nitrātu slāpekļa mēslojumu nedrīkst izmantot rīsu laukā.

6) amonija sulfāts nav piemērots ilgstošai lietošanai.

7) nedrīkst izplatīt fosfātu mēslojumu.

8) kālija mēslojumu nevajadzētu izmantot vēlākos kultūraugu posmos.

9) ilgstoši neizmantojiet tikai hlorētos mēslošanas līdzekļus un neizmantojiet tos hlorētiem kultūraugiem.

10) slāpekļa savienojumu mēslošanas līdzekļus nedrīkst izmantot pākšaugu kultūrās.2. Organisko mēslošanas līdzekļu izmantošanai jāpievērš uzmanība šīm problēmām


1) organiskās mēslošanas līdzekļos esošās barības vielas nav visvarenas. Organiskie mēslošanas līdzekļi satur plašu barības vielu klāstu, kas ir priekšrocība salīdzinājumā ar atsevišķiem mēslošanas līdzekļiem. Tomēr organiskās mēslošanas līdzekļos esošās barības vielas ir pārāk zemas, lai apmierinātu augstas ražas un augstas kvalitātes kultūras. Tātad to vajadzētu izmantot ar dažiem mēslojumiem!


2) organiskā mēslojuma sadalīšanās bija lēnāka un vēlāk mēslojuma iedarbība. Lai gan organiskā mēslojuma saturs ir pilns ar barības vielām, tā saturs ir zems un augsnē tas lēnām sadalās. Ar nosacījumu, ka organiskā mēslojuma daudzums nav ļoti liels, ir grūti apmierināt barības vielu kultūru vajadzības.


3) jāorganizē organiskie mēslojumi. Daudzi organiskie mēslošanas līdzekļi satur baktērijas, kukaiņu olas un nezāļu sēklas. Dažos organiskajos mēslošanas līdzekļos ir organiskie savienojumi, kas neveicina kultūru augšanu. Tāpēc tos var izmantot tikai pēc kompostēšanas, fermentācijas un apstrādes.3. Lapu mēslojuma pielietošana trīs galvenās kļūdas


1) tik ilgi, kamēr "atvērtais" var izsmidzināt, nepareizi!

Ja daži lauksaimnieki veic gush mēslojumu ar kultūraugiem un dārzeņiem, piemēram, dažus lapotnes mēslojuma veidus, kas jāpievieno kopā, domāju, ka šķirne ir pilnīgāka, ja efekts ir labāks, neatkarīgi no tā, ko lauksaimnieks domā, vēlas tikai "mainīt tā, lai atvērtu", var padara lapotnes mēslojuma uzpūšanos, patiesībā citādi.


Piemēram, augsti gaistoši mēslošanas līdzekļi, piemēram, amonjaka un amonija bikarbonāts, ja tos lieto kā lapu mēslojumu, augsta temperatūra radīs kaitējumu kultūraugiem un sadedzinās lapas pēc izsmidzināšanas, tāpēc to nevar izmantot kā lapotnes mēslojumu. Un daudz mazu mēslojumu nevar sajaukt ar pesticīdiem, skābes mēslošanas līdzeklis un sārmains mēslojums nevar sajaukt, lietojot mēslojumu, mēslojumu, mēslošanas līdzekli, zāļu maisījumu maisījumu, ir piemēroti, dažādi efekti. , var atteikties citādi.


2) jo augstāka ir aerosola koncentrācija, jo labāk. Nepareizi!


Daži lauksaimnieki uzskata, ka jo lielāka ir mēslojuma izsmidzināšanas šķīduma koncentrācija uz lapu virsmas, jo labāk. Tā nav taisnība. Piemēram, augstā slāpekļa ūdenī šķīstošajiem mēslošanas līdzekļiem vajadzētu būt tikai zemākam par 1%, un kālija dihidrogēnfosfātam jābūt zemākam par 1%. Vairākiem vidēja un mikroelementu mēslošanas līdzekļiem, piemēram, kalcija glikola mēslojumam, kalcija glikola borāta mēslojumam, cinka glikolam, dzelzs helātam, vara helātam utt., Tos drīkst kontrolēt tikai zem 0,2%. Situācijā, kad pārāk bieza ne tikai nevar izsmidzināt mēslojumu, gluži pretēji, radīs augsnes lapu dehidratāciju, vīst, izraisot mēslojuma bojājumus, tas ir, līdzīgi kā narkotiku bojājumi, inde. Parasti izsmidziniet lapu pozitīvās un negatīvās puses, lai izplatītu mēslojumu, lai sāktu pilēšanu. Pārāk liels mēslojums rada lielākas izmaksas un izšķērdē mēslojumu.


3) var izsmidzināt jebkurā laikā, nepareizi!


Daži lauksaimnieki nespēj saprast kritisko izsmidzināšanas periodu un tādējādi nespēj sasniegt paredzēto efektu. Daži lauksaimnieki domā, ka augu augšanā un attīstībā jebkurā brīdī jebkurā laikā var realizēt lapotnes izsmidzināšanas mēslojumu, bet arī nepareizi.


Lapu smidzināšanas mēslojums ir labākais kultūraugu augšanas pārejas periodā, katrs izsmidzināšanas laiks ir vismaz 20 dienu intervāls, parasti katrs kultūraugu izsmidzina 2 ~ 3 reizes. Dažādiem augiem, dažādiem mēslošanas līdzekļu mēslojuma mēslojumiem, atbilstošam laika posmam ir arī zināmas atšķirības. Rīsi, kukurūza, kvieši un citi graudaugi, kas piemēroti sākšanai, yanghua, stieņu perioda mēslojuma izsmidzināšana.


Pupas, zemesrieksti, pupiņas, pupiņu gaidīšana pākšaugu kultūrai, piemērots ir zieds, pod perioda gush mēslojums. Kokvilna ir jāapaugļo ziedēšanas periodā. Pirms ziedēšanas molibdēna mēslošanas līdzekļi jāapsmidzina uz augiem. Labākais ir bora mēslojums un cinka mēslojums agrā ziedēšanas laikā.


No gush mēslojuma laika, lai pastāstītu, būtu jābūt ne vēja mākoņainā dienā vai smalkas dienas rītā, pēc lapotnes sejas rasas ir sausa, izvairieties no intensīvas saules augstas temperatūras, agri, nakts gush pieteikumu efekts ir labs.E-pasts: info@agronaturetech.com