Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā Fulviķskābe palīdz augiem

Oct 26, 2018


Fulvīnskābe ir ūdens šķīstoša pulvera materiāla plēve. Tas ir augu augšanas regulators, kas satur dažādas barības vielas, kas vajadzīgas kultūraugiem un bagātīgām organiskām vielām, kas var tieši palielināt organisko vielu saturu augsnē. Galvenie lietošanas priekšmeti ir kvieši, kukurūza, saldie kartupeļi, prosa, rīsi, kokvilna, zemesrieksts, izvarošana, tabaka, zīdtārpiņš, melones un augļi, dārzeņi utt.

 

Pētījums par fulvokābes iedarbību uz tomātu augšanu, ražu un fotosintēzes īpašībām liecina, ka stādījumu stadijā smilšu fosforskābes izsmidzināšana stādīšanas stadijā ievērojami palielina sēklu svaigu un sausu svaru, palielina sausnas saturu un palielina sakņu vainaga attiecību un tomātu stādu saknes garumu un augstumu. Uzlabota tomātu vienas lapas izmantošanas efektivitāte. Tādēļ fulvohidrāta šķidrums, izmantojot lapu lapiņu izsmidzināšanu, var samazināt lapu stomatālās atvērtības pakāpi, lai izturētu sausumu. Tas var arī uzlabot hlorofila saturu un labvēlīgi ietekmēt sakņu sistēmu. Ir svarīgi stimulēt un regulēt kultūraugu audzēšanu un palielināt augu spēju pretoties aukstumam, slimībām un videi. Ilgtermiņa apūdeņošana var novērst augsnes sablīvēšanu, ko izraisa mēslojuma pielietošana. Dīgšanas ātrumu var uzlabot, uzsūkstot sēklas, un saknes un sloksnes var veicināt sakņu attīstību.


FulPlus (Fulvic Acid powder)

Spec:

image


Fulviķskābes šķidrums

Spec:

image


image


Fulvskābes organiskā mēslojuma attīstība, kas veido rūpniecības un lauksaimniecības labo loku, saprot, ka salmu lauks ir labs mēslojums, izvairoties no tā, ka salmiņi var būt tieši vai virs laukuma; slimības un kukaiņu kaitēkļi, siltumnīcefekta gāzu emisija utt., un nodrošina rūpnieciskās ķēdes šķīduma risinājumu attiecībā uz ražas ražu, mēslošanas līdzekļu palielināšanu, ķīmisko dubulto samazināšanu, augsnes uzlabošanu un citu ekoloģisko cirkulāciju lauksaimniecības drošību.www.agronaturetech.com

e-pasts: info@agronaturetech.com