Mājas > Jaunumi > Saturs

7 lielie ieguldījumi, ko organiskais mēslojums rada lauksaimniecībai

Jan 16, 2019


1. Uzlabot augsnes auglību

95% augsnes mikroelementā ir nešķīstošas formas veidā, augi to nevar absorbēt, satur lielu daudzumu organisko skābju un mikroorganismu metabolītu vielu, piemēram, pievienojot karstu ūdeni ledā, var ātri izsekot tādiem elementiem kā kalcija, magnija, sēra, vara, cinka, dzelzs, bora, molibdēna un citu augu būtisku minerālu elementu izšķīdināšana, kļūst par barības vielām, ko iekārta var absorbēt tieši, ievērojami palielinot augsnes spēju.


Organiskās vielas organiskajos mēslošanas līdzekļos palielina augsnē esošo organisko vielu saturu, kas samazina augsnes saķeres pakāpi un tādējādi var dot labas auglības koordinācijas un piegādes spējas.


2. Uzlabot augsnes kvalitāti un veicināt augsnes mikrobu reprodukciju

Organiskie mēslojumi var padarīt mikroorganismus augsnē reizinātus lielos daudzumos. Šie labvēlīgie mikroorganismi var sadalīt organisko vielu augsnē, palielināt augsnes kopējo struktūru un uzlabot augsnes sastāvu.


Labvēlīgie mikroorganismi organiskajos mēslošanas līdzekļos var kavēt kaitīgo baktēriju vairošanos, lai varētu izmantot mazāk pesticīdu. Ja tos lieto nepārtraukti daudzus gadus, tie var efektīvi nomākt augsnes kaitēkļus.


image


Tikmēr ir dažādi aktīvie fermenti, ko izdala dzīvnieku gremošanas trakts, un fermenti, ko organiskie mēslošanas līdzekļi rada mikroorganismos. Kad šīs vielas tika uzklātas uz augsnes, augsnes fermentu aktivitāte tika ievērojami uzlabota. Organisko mēslošanas līdzekļu ilgtermiņa izmantošana var uzlabot augsnes kvalitāti. Ja mēs būtiski uzlabosim augsnes kvalitāti, mēs nebūsim bailīgi ražot labus augļus.


3. Nodrošināt visaptverošu barību kultūraugiem un aizsargāt kultūraugu saknes

Organiskie mēslošanas līdzekļi satur lielu daudzumu barības vielu, mikroelementu, cukuru un tauku, kas vajadzīgi augiem. CO2, kas izdalās, sadalot organiskos mēslojumus, var izmantot kā fotosintēzes materiālu.


Bioloģiskais mēslojums satur arī slāpekli, fosforu, kāliju 5% trīs elementus, organisko vielu 45%, var nodrošināt visaptverošu barību kultūraugiem.


Tajā pašā laikā organisko mēslojumu sadalīšanās augsnē var veidot visu veidu humīnskābi, kas ir sava veida polimēra materiāls, ir ļoti laba kompleksā adsorbcijas spēja, un tas ir labs smago metālu jonu kompleksēšanas adsorbcijai, var efektīvi samazināt smago metālu jonu saindēšanās ar augiem un novērst to iekļūšanu augā, kā arī lai aizsargātu sakultu humīnskābes vielu saknes.


4. Palielināt kultūraugu izturību pret slimībām, sausumu un ūdeni

Organiskie mēslojumi satur vitamīnus, antibiotikas utt., Var uzlabot augsnes rezistenci, samazināt vai novērst slimības. Organisko mēslošanas līdzekļu izmantošana augsnē var uzlabot augsnes ūdenskrātuves jaudu un sausuma izturību.


Tajā pašā laikā organiskais mēslojums var arī padarīt augsni vaļīgu, uzlabot augsnes sakņu sistēmas ekoloģisko vidi, veicināt sakņu sistēmas izaugsmi, uzlabot saknes vitalitāti, uzlabot izturību pret kultūraugiem, samazināt augu mirstību, un uzlabot lauksaimniecības produktu izdzīvošanas līmeni.


5. Uzlabot pārtikas nekaitīgumu un zaļo dabu

Valsts jau ir skaidri norādījusi, ka lauksaimniecības ražošanas procesā ir jāierobežo neorganisko mēslošanas līdzekļu pārmērīga izmantošana, un organiskie mēslošanas līdzekļi ir galvenais bioloģiskās pārtikas avots.


Tā kā visa veida barības elementi organiskajos mēslošanas līdzekļos ir samērā pabeigti, un šīs vielas ir dabiski nekaitīgas, nekaitīgas un bez piesārņojuma, tas nodrošina nepieciešamos apstākļus, lai ražotu augstas kvalitātes, augstas kvalitātes un bez piesārņojuma zaļo pārtiku. Iepriekš minētā humīnskābes viela var mazināt smago metālu jonu kaitējumu augiem, kas ir līdzvērtīga smago metālu kaitējuma mazināšanai cilvēka organismā.


6. Palielināt ražas

Labvēlīgie mikroorganismi organiskajos mēslošanas līdzekļos izmanto organisko vielu augsnē, lai iegūtu sekundārus metabolītus, kas satur lielu skaitu augšanas veicinošu vielu.


Ja aug elementu, var veicināt augu pagarināšanos augt, abscise skābe var veicināt augļu nobriešanu, gibberelīns var veicināt ziedu augļus, palielināt ziedu skaitu, augļus, lai saglabātu ātrumu, palielinātu ražu, padarītu augļus pilnus, krāsa un spīdums ir svaigs un spīdīgs , joprojām var doties uz tirgu pirms laika, panākt lielāku ražošanu, lai palielinātu peļņu.


7. Samazināt barības vielu zudumu un uzlabot mēslojuma izmantošanu

Mēslojuma faktiskais izlietojuma līmenis ir tikai 30% ~ 45%. Daži no zaudētajiem mēslošanas līdzekļiem nonāk atmosfērā, daži tiek zaudēti augsnes erozijai, un daži ir iesprostoti augsnē un tos nevar izmantot augi.


Ja tiek izmantots organiskais mēslojums, labvēlīgas bioloģiskās aktivitātes uzlabo augsnes struktūru, palielina augsnes ūdens un mēslojuma aizturēšanas spēju, tādējādi samazinot barības vielu zudumu. Pievienojot fosforam un kālijam labvēlīgus mikroorganismus, mēslojuma efektīvo izlietojuma līmeni var palielināt līdz vairāk nekā 50%.


Visbeidzot, uzlabojot cilvēku veikto pārtikas nekaitīgumu un dzīves kvalitāti, zaļās lauksaimniecības attīstība nākotnē paātrinās organisko mēslošanas līdzekļu izmantošanu, un tajā pašā laikā patiesi atbilst mūsdienu lauksaimniecības ilgtspējīgas attīstības prasībām.www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com

info ['ɪnfəʊ] 详细 X
基本 翻译
n. 信息 ; 情报
网络 释义
Info:信息
PRODUKTA INFORMĀCIJA:产品 信息
info port:信息港