Mājas > Jaunumi > Saturs

Dod priekšroku, lai ar organisko mēslojumu un mēslošanas līdzeklis ir papildu

Oct 10, 2018

"dot prioritāti ar organisko mēslojumu, mēslošanas līdzeklis ir papildu" minerālmēslu principu, vienkārši būt klāt vissamērīgāko mēslojuma veidā!


Apvienotajā Karalistē, Francijā, Japānā un citās valstīs, tie ir samazināt mēslošanas līdzekļiem, galvenokārt organisko mēslošanas līdzekļu izmantošanu. Kaut arī mēslošanas līdzekļu un pesticīdu izmantošanu ievērojami samazināts, graudu raža ir palielinājusies un kvalitāte ir daudz labāka nekā iepriekš.


image.png


Organisko mēslojumuar mēslojumu ir 5 lielas priekšrocības!


Labumu 1: minerālmēslu uzturvielu saturs ir augsts, mēslojuma ietekme ir ātrs, bet ilgstošs laiks ir īss, uzturvielas ir onefold, organisko mēslojumu ir pretējs, organisko mēslojumu un mēslojumu sajauc lietošanai var izmantot veido īstermiņa, jāatbilst kultūraugu katru audzēšanas periodā būs nepieciešamas uzturvielas.


Pabalstu 2: ja mēslojums piemērots augsnes, dažas uzturvielas absorbē vai nosaka augsnes, kas samazina barības efektivitāti. Kombinējot ar minerālmēslu ražošana no zemniekiem un lauksaimniekiem, to var samazināt tā, lai kontaktu virsma starp mēslojumu un augsnes, samazina varbūtību, ka mēslojums nosaka augsnes un uzlabot barības vielu pieejamību.


Pabalstu 3: Vispārīgiminerālmēslu šķīdībair liela, pēc izmantošanas, kas ietekmē barības vielu uzsūkšanos un kultūru ūdens un biogēnu zudumu iespēja palielināt augsnes, kas izraisa lielāku osmotiskais spiediens. Lietojot kombinācijā ar organisko mēslojumu, tā var pārvarēt šo trūkumu un veicinātu barības vielu un ūdens absorbcija kultūrām.


Pabalstu 4: ja sārmainā augsnē ir jāpiemēro tikai skābos mēslojums, pēc amonija absorbē augi, atlikušo skābi saknes saistās ar ūdeņraža jonu augsnes formu skābēm, kas novedīs pie palielināta skābumu un augsnes aizsardzības pastiprināšana. Ja sajauc ar organisko mēslojumu izvietošana, var paaugstināt augsnes bufera tilpums, efektīvi koriģēt ph vērtību, augsnes skābums nedrīkst pārspīlēt.


5. priekšrocība: organisko mēslojumu ir mikrobu dzīvības enerģijas, tāpēc mēslojums ir neorganiskās uzturu, kas nodrošina mikrobu augšanas un attīstības. Abi kopā var veicināt mikroorganismu dzīvotspēju un veicinātu sadalīšanās organisko mēslojumu. Augsnes mikroorganisms aktivitātes var arī ražot vitamīnu, biotīns, Nikotīnskābe un tā tālāk, palielināt augsnes barības vielas, uzlabot augsnes vitalitāti un kultūras izaugsmes veicināšanai.


Tādēļ mēs iesakām nomainīt kādu mēslojumu ar organisko mēslojumu, samazināt minerālmēslu un palielinātu summu, organisko mēslojumu. Organisko un neorganisko mēslošanas līdzekļu kombinācija ir lauksaimniecības apaugļošanās ir klāt, un arī virzienu zinātnisko stratēģiju un apaugļošanās pašreizējo un nākotnes tendences.www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com