Mājas > Jaunumi > Saturs

Pieci kļūdas augļu koku mēslošanā

Nov 08, 2018

1) Jo tuvāk mēslošanas vieta ir kokam, jo labāk.

Daudzi augļu audzētāji uzskata, ka mēslošana ir tālu no koka, sakņu absorbcija ir slikta, un uzturvielu izmantošana nav pieejama, tāpēc mēslošana ir ļoti tuvu kokam. Daži no tiem ir mazāk nekā pusmets no saknes kakla un pat izrauj mugurkaula sakni. Tā rezultātā bieži sastopama ievainoto sakņu dedzinošā parādība, un tā rezultātā bieži vien ir neproduktīva iedarbība.


2) jo vairāk, jo labāk.

Daži augļu audzētāji neizlemj mēslošanas līdzekļu daudzumu, pamatojoties uz mēslošanas līdzekļa tipu, koka potenciāla stiprumu, koka korpusa lielumu, ražas daudzumu un augsnes auglības apstākļiem. Rezultāts ir nelīdzsvarotība starp barības vielu piegādi un pieprasījumu koka ķermenī, sakņu mirušā koka dedzināšanu smagajā, slimību un insektu audzēšanā, nelīdzsvarotību starp uztura un audzēšanas pieaugumu gaismā un tikai garš koks, ar nelielu rezultātu vai bez rezultātiem.


3) Lauku aizaugšana.

Daži augļi nav balstīti uz augļu koku mēslošanas mēslošanas periodu, bet saskaņā ar darba aizņemto idle apaugļošanu, "mēslojuma kokiem nav tukšas, dīkstāves mēslojuma koki nav vajadzīgi", vajadzētu pavasarī mēslojumu vasaras apaugļošanai, apaugļošanai vajadzētu samazināties mēslošana ziemā , vajadzētu būt pēc pirms ziedu mēslojuma mēslošanas līdzekļos, augļi pēc tauku ieņemšanas taukos, pēc garām labāko mēslojumu, augļu koki ar atlaidi ievērojami palielina ražu.


4) Mēslošanas veids tiek noteikts pēc vēlēšanās.

Augļu dārza rudens bāzes mēslojums un kviešu lauka rudens sēšanas mēslojuma konflikts, daudzi augļu audzētāji izmantos mēslošanas līdzekļus, lai pēc vēlēšanās aizstātu bāzes mēslošanas līdzekli, vai arī kultūraugu salmus nesadalās, lai aizstātu kūtsmēslus un citus saimniecības kūtsmēslus utt.


5) Smagā zemes vieglā zeme mēslot.

Daudzi augļu audzētāji ir pieraduši pie pazemes mēslošanas, un viņiem ir maza vai vispār nav izpratne par mēslošanas līdzekļa iedarbību uz zemes, proti, lapu izsmidzināšanu, kas izraisa nopietnas fizioloģiskas slimības, piemēram, dzeltenās lapas slimības, loburālās slimības, augļu slimības un agrīnā defolācijas slimība.


image


Kur ir vislabākā augļu koku mēslojuma vieta?


1. Pielietojiet mēslojumu augļu kokiem. Vispirms ir jāzina, ka augļkokus galvenokārt papildina saknes mati sakņu sistēmā.


2. Augļu kokiem piemērotais mēslošanas līdzeklis galvenokārt ir jāņogas projekcijas malā vai nelielā attālumā no koka stumbra, kas nav pārāk tuvu koka stumbram, jo koka stumbrs ir bieza sakne ar mazāk labām saknēm un sakņu matiem , kas nav labvēlīgs mēslojuma absorbcijai.


3. Augsnes koku mēslojuma izmantošanai ir jāapgūst šādi principi: augļu koki ar dziļu sakņu izplatību jāpiemēro atbilstošā dziļumā, savukārt pretējā virzienā jābūt nesegtai dziļumā; Organiskais mēslojums sadalās lēni, bet piegādes mēslošanas periods ir garāks, var tikt izmantots dziļi, mēslojuma mobilitāte ir liela, to var lietot sekliem; Ja dziļi sakņu augļi, piemēram, bumbieru koks, tiek izmantoti organiskie mēslojumi, dziļumam vajadzētu būt 40-60 cm, un sekliem saknājušiem augļkokiem, piemēram, plūmju kokam, jāpiemēro organiskais mēslojums, dziļumam jābūt 30-40 cm. Pēc mēslošanas veiciet jaunu lipīdu membrānu, lai uzlabotu mēslojuma efektu.


4. Pielietojiet mēslojumu augļkokiem, kurus var izmantot blīvu vai blīvi apstādītu augļu dārzos ar sīku pielietojumu starp rindām un augiem, vēlams ar lielu sakņu vai mazu bojājumu, lai pilnīgi izmantotu mēslojuma efektu, uzlabotu izmantošanas līmeni mēslošanas līdzekli un sasniegtu mērķi palielināt ražu un ienākumus.WWW.agronaturetech.com

e-pasts: info@agronaturetech.com