Mājas > Jaunumi > Saturs

Mēslojums ir efektīvāks nekā pesticīds

Apr 28, 2019

image


Ķīna saskaras ar strauju kaitīgo organismu pretestības pieaugumu, un eksperti aicina, ja situācija turpinās, sekas, kādas ir "bez narkotikām". Tāpēc ikdienas ražošanā ir jāsamazina atkarība no pesticīdiem. Papildus ķīmisko vielu aizstāšanai ar bioloģiskiem pesticīdiem ir pieejama cita droša un efektīva metode.


Mēslot!


Kālija mēslojums - kālija humāta mēslojums var uzlabot kultūraugu stresa izturību un var kavēt dažādu kultūraugu slimību un kukaiņu kaitēkļu rašanos. Augu pelni ir visbiežāk izmantotais potaša mēslojums augu kaitēkļu kontrolē. Ja lietojat augu pelnus 10 kilogramus ūdenī 50 kilogramus, pēc 24 stundu iegremdēšanas filtrs aizņem filtrāta aerosolu, var efektīvi nogalināt laputenes. Augļu kokiem ar sakņu puvi vispirms izrakt sakņu augsni, nogrieziet sakņu mizu, tad nedaudz gaisu un tad katrs augs tiek apglabāts ar 2,5-5 kg augu pelnu, pēc 1-2 mēnešiem slimīgais koks var nosūtīt jaunas saknes.


Organiskais mēslojums - organiskais mēslojums var papildināt augsnes organisko vielu, padarīt labvēlīgos mikroorganismus reproduktīvus, nomākt augsnē patogēnās baktērijas, uzlabot augsni, pielāgot skābes-bāzes līdzsvaru, padarīt augsnes vidi piemērotāku dārzeņu augšanai, samazināt augsni slimību un kukaiņu kaitēkļu rašanās.


Bioorganiskais mēslojums - jaunais bioorganiskais mēslojums tirgū tagad ir "medicīnas un mēslošanas līdzekļu integrācija", un mikroorganismu baktērijas ir pievienotas kaitēkļu kontrolei, piemēram, bioloģiskajam mēslojumam, pievienojot ceriņu un violetu sporu kontrolei. sakņu mezgla nematodes un bioloģisko mēslošanas līdzekli, pievienojot zaļo metarizija metariziju grubu kontrolei.


Organisko mēslošanas līdzekļu un bioloģiski organisko mēslošanas līdzekļu racionāla izmantošana ir ne tikai ekonomiska, droša un efektīva, lai novērstu un kontrolētu augu slimības un kukaiņu kaitēkļus, bet tai ir arī mēslošanas funkcijas īpašības, kas nekaitē dabiskajiem ienaidniekiem un nepiesārņo vidi.E-pasts: info@agronaturetech.com