Mājas > Jaunumi > Saturs

Mājas ziedi parasti izmanto organisko mēslojumu

Aug 08, 2018


Organisko mēslojumu ir ļoti labs izaugsmes un attīstības ziedi un koki. Papildus tiek sadala mikroorganismiem un atbrīvo uzturvielas absorbē saknes, to var arī uzlabot augsnes, palielināt ūdens uzglabāšanas un mēslošanas līdzekļu turēšanu struktūru un augsnes caurlaidības. Pastāv dažāda veida organisko mēslojumu, kas var iedalīt dzīvnieku izcelsmes organisko mēslojumu un augu organisko mēslojumu.

image.png

Galveno organisko mēslojumu, tiek ieviesti šādi:

Pirmkārt, mēslu: mājdzīvniekus, sajauc ar pārējiem lopbarības vai barības mēsliem. Tur ir daudz slāpekļa, bet arī daži fosfors un kālijs.

Otrkārt, vistas un pīļu mēslu: vistas un citu mājputnu kūtsmēsli ir galvenais avots, no fosfāta mēslojums, piemērots visa veida puķes, jo īpaši attiecībā uz augļu skatoties puķēm.

Treškārt, augu pelni: būs sauss zars nezāles, kā nodedzinātas pelni, kas satur vairāk kālija ir galvenais avots potaša. Tas ir sārmains mēslojums.

Ceturtais, zemesriekstu kliju vai zemesriekstu rauši: vairāk slāpekļa, bet arī satur fosforu un kāliju. Tīru un sanitāro nekā dzīvnieku ekskrementi.


Kaulu milti ir viens no galvenajiem avotiem fosfāta mēslojums.

Ģimene, dārzkopība, it īpaši pilsētās, bieži padara dažas dārznieki, šķiet, nevar iegūt organisko mēslojumu. Patiesībā, kamēr uzmanība bieži vien ir savlaicīga vākšana, var ražot organisko mēslojumu. Ja lapu dārzeņu, pupu miziņa, meloņu mizas var likt iekšā burka altāri, pievienojiet pārsegu plombas, pēc 2 ~ 3 mēnešiem, rūgt sadalās, būtu ļoti labs mēslojums. Sliktās sojas pupas, zemesrieksti un citas gatavoja ēdienu, kā arī zivju iekšām, zivju kauli u.c., tvertni pievieno ūdeni pēc fermentācijas un satrūd, arī var kļūt par efektīvu, ar zemu slāpekļa, fosfora un kālija kvalitātes organisko mēslojumu saturu. Noteikti ievērojiet, ka tikai tad, kad ir pienācis var to izmantot.