Mājas > Jaunumi > Saturs

Vai Cherry dod priekšroku organiskajam mēslošanas līdzeklim vai kombinētajam mēslojumam?

May 30, 2018

image.png

Organiskie mēslošanas līdzekļi satur daudz bioloģisko materiālu, dzīvnieku un augu atliekas, atkritumus, atkritumu materiālus, piemēram, organisko kūtsmēslu pielietošana ne tikai nodrošina visaptverošu kultūraugu barošanu, bet arī ilglaicīgu mēslojuma iedarbību, var palielināt un atjaunināt augsnes organiskās vielas, veicināt mikrobu audzēšanu , uzlabojot augsnes fizikālās un ķīmiskās īpašības un bioloģisko aktivitāti.

Kombinētais mēslošanas līdzeklis ir neorganisks, parasti augsta satura ķīmiskais mēslojums, kas iegūts, fizikāli vai ķīmiski sintēzes rezultātā. Ir ļoti svarīgi līdzsvarot mēslošanu, uzlabot mēslošanas līdzekļu izmantošanu un veicināt augstu ražu un stabilu ražu.

Kad runa ir par diviem mēslošanas līdzekļiem, mūsu ierosinājums ir izmantot vairāk organisko mēslojumu. Tā kā mēslošanas līdzekļu ierobežojošais stāvoklis ir lielāks nekā organisko mēslojumu saturs. Tās uzturvielu attiecības vienmēr ir fiksētas, un barības vielu veidi, daudzums un proporcijas, kas nepieciešamas dažādām augsnēm un kultūrām, ir dažādas. Pirms izmantošanas jāveic augsnes mērīšana, lai izprastu augsnes tekstūru un uztura stāvokli laukā. Lai panāktu labākus rezultātus, tas jāapvieno ar mēslošanas līdzekļiem. Faktiski šie abi mēslošanas līdzekļi var tikt izmantoti arī kopā, kombinētie mēslošanas līdzekļi un organiskie mēslošanas līdzekļi var tikt izmantoti kopā, lai uzlabotu mēslojuma efektivitāti un barības vielu izlietojuma līmeni. Organisko mēslojumu pielietojums ne tikai uzlabo augsni un aktivizē labvēlīgos mikroorganismus augsnē, bet arī ietaupa enerģiju un samazina vides piesārņojumu. Dažu bioorganisko mēslojumu izmantošana var ne tikai izvairīties no sarežģītā tradicionālo organisko mēslojumu ražošanas procesa, bet arī nodrošināt augsni ar daudziem labvēlīgiem mikroorganismiem, lai aktivizētu augsnes barības vielas un samazinātu nepārtrauktas kultivēšanas barjeru. Parasta deva nesareizina augu saknes. Tomēr pārāk daudz organisko mēslojumu apdegīs saknes. Organiskie mēslošanas līdzekļi ilgu laiku fermentēti, un neorganisko sāļu saturs tajos nav bijis mazs. Tāpēc, ja tiek piemērots vairāk mēslošanas, jonu koncentrācija saknēs noteikti būs pārāk augsta un parādīsies sakņu dedzināšana. Bet nav augu dedzināšanas.

1. Organisko mēslojumu mēslošanas līdzeklis ir stabils un viegls, un augsnes šķīdība ir relatīvi lēna, kas neizraisa augu dehidratāciju.

2. Organiskie minerālmēsli apstrādā ar augstu temperatūru un noveco fermentāciju, un pret augsnes iedarbību pretēji nepārstrādātajiem saimniecības kūtsmēsliem tiek slikti un fermentēti, un puves augi sakņojas.

image.png


Ko darīt, ja summa ir pārāk liela?

1. Ventilācija jāstiprina, lai izvairītos no gaisa piesārņojuma izplatīšanās. Ar amonjaku, ko organiskie mēslošanas līdzekļi ražo novecošanas procesā, netiks atbrīvota, kas var viegli iznīcināt dārzeņus. Tāpēc, kad rodas smēķēšanas stādu parādīšanās, jāuzlabo ventilācijas skaits un laiks, lai amonjaka gāzi novietnē varētu izvadīt no novietnes laikā, lai izvairītos no gaisa piesārņojuma rašanās.

2. Palielinot sakņu mulču mēslošanas līdzekļu ar ūdeni, saglabā funkcionālus mulču funkcionalitātes produktus, lai samazinātu nesaplūto organisko mēslojumu ietekmi uz galveno cēloni, tajā pašā laikā, tāpat kā bio-baktēriju mēslu mēslošanas līdzekļi kavē sakņu slimības infekciju.