Mājas > Jaunumi > Saturs

Humīnskābes, dzeltenās humskābes un aminoskābes sekas un atšķirības.

May 23, 2018

1. Humīnskābe


Humīnskābe ir augu un dzīvnieku atliekas, galvenokārt mikroorganismu sadalīšanās un augu atlieku pārveidošanās rezultātā, kā arī virkne sarežģītu ķīmisko reakciju, kas veido organisko vielu. No mikro viedokļa tas sastāv no aromātiskām un dažādām organisko polimēru funkcionālajām grupām, kas galvenokārt sastāv no oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, slāpekļa un sēra elementiem, ir daudzveidīgs polikondensāta tipa fenola aromātiskais savienojums un slāpekļa savienojumi. Tās funkcija ir laba fizioloģiskā aktivitāte un absorbcija, kompleksācija, apmaiņa un tā tālāk. Tas ir plaši izplatīts zemas kvalitātes ogļu, dzīvnieku atkritumu, organisko mēslojumu, augsnes, ūdens sedimentu, dzīvnieku un augu atliekām.

Mēs redzam melno augsni, jo tās satur humusskābi, ogles ir zemā līmenī, piemēram, atmosfēras ogles, lignīta, kūdras humīnskābes saturs visaugstākajā (30% 80%), kam seko organisko kompostu saturs ir 5% - 20 % Katra mākslīgā oksidācija, piemēram, gaisa, ozona vai slāpekļskābes apstrāde, var veidot reģenerācijas humusskābi.

Saskaņā ar šķīduma šķīdības un krāsu klasifikāciju šķīdumā to var iedalīt trīs grupās: pirmkārt, to daļu, kas šķīst acetonā vai etanolā, sauc par brūno pēdu skābi; Otrkārt, acetonā nešķīstošu sauc par melnu puvi; Treškārt, daļa, kas šķīst ūdenī vai atšķaidītā skābē, sauc par dzelteno puvi.

To lieto lauksaimniecībā kā uztura piedevu, sakņu un sakņu mēslojuma piedevas, augsnes ielabotājus, augu augšanas regulatoru, lapkoku mēslojuma savienojumu, pretvēža līdzekļus, pret sausumu izturīgu līdzekli, kombinēto mēslošanas līdzekļu sinerģistu utt. Humīnskābes mēslošanas līdzeklis, kas tiek apvienots ar slāpekli un fosforu, palielina efektivitāti, uzlabo augsni, stimulē kultūraugu augšanu un uzlabo lauksaimniecības produktu kvalitāti. Paredzēts, ka magnēzija humāts, cinka humāts, humīnskābe un urīnviela labvēlīgi ietekmē augļu koku augsnes deficītu, kas saistīts ar magnija, cinka deficītu un dzelzs deficītu. Humīnskābes un herbicīda, atrazīna un citu pesticīdu kombinācija var uzlabot efektivitāti un nomācot detoksikāciju. Nātrija humāts ir efektīvs ābolu puvi ārstēšanai.


2. Fulvīnskābe


Plaša nozīme ir augu augšanas regulators, var veicināt augu augšanu, ir īpaši piemērota kontrole augu lapu stomatal atvērtību, samazina transpiracija, sausums ir svarīgs efekts, var uzlabot mākslas spēju, palielināt ražošanu un uzlabot kvalitāti, galvenais pieteikums objektu kviešiem , kukurūza, batātes, kukurūza, rīsi, kokvilna, zemesrieksti, rapšu sēklas, tabaka, zīdtārpiņš, melones un augļi, dārzeņi utt .; Var sajaukt ar dažiem bezsarmāliem pesticīdiem un bieži vien sinerģisku efektu.


3. Aminoskābes


Aminoskābēm ir trīs lomas augu augšanā: pirmkārt, papildu organisko slāpekļa uztura avots; Otrkārt, metālu jonu helātus veidojošais aģents. Aminoskābēm ir ķelta metāla jonu funkcija, viegli augu nepieciešamo daudzumu elementu un mikroelementu (kalcija magnija dzelzs mangāns cinka vara molibdēna boru uc), lai augu, lai pārvadātu ķermeņa, uzlabotu iekārtas izmantošanu dažādas uzturvielas; Treškārt, preparātu veicinošais ferments. Aminoskābes ir stimulatori un katalizatori augu fermentu sintēzei, kuriem ir liela nozīme augu metabolismā. Tomēr aminoskābes augsnē viegli asimilē / sadalās ar baktērijām, tādēļ tās nedrīkst izmantot augsnē par pamatu mēslojumu. Tā vietā tas tiek izgatavots uz lapu virsmas mēslošanas līdzekli, kas tiek izsmidzināts uz lapām, lai augi varētu absorbēt aminoskābes un citus elementus tieši caur lapām.