Mājas > Jaunumi > Saturs

Jūraszāļu ekstrakcijas stāsts

Jun 27, 2018

Aļģu ekstrakts sastāv no slāpekļa, fosfora un kālija, organiskas vielas, jūras aļģu ekstraktiem, rafinētas humīnskābes, aminoskābju , olbaltumvielu, labvēlīgo aktīvo baktēriju un citu izejvielu. Tas ir īpaši pievienots ar sakņu aģentiem, mikroelementiem uc, un rafinēts ar zinātnisku formulu. Jūras aļģu attīstībai ir trīs posmi: sabojājas jūras aļģes → jūras aļģu pelni (pulveris) → jūras aļģu ekstrakti. Tādēļ dabiskie jūras aļģu mēslošanas līdzekļi ir visvairāk nepieciešamais mēslojums bioloģiskās lauksaimniecības attīstībai.


Aļģu ekstrakts var darboties harmoniski ar augu un augsnes ekosistēmu. Tas satur dabiskus savienojumus. Piemēram, nātrija alginātne ir dabisks augsnes ielabotājs, kas veicina augsnes agregātu veidošanos, uzlabo poru daudzumu augsnē un koordinē cietās vielas augsnē.

Šķidruma un gāzes proporcijas atjaunos dabīgā gumijas bilanci, kas zaudēta pārmērīgas augsnes un ķīmiskā piesārņojuma dēļ, palielinās augsnes bioloģiskā aktivitāte, palielinās pieejamo barības vielu izplatība, atvieglos sakņu augšanu un uzlabos augu pretestību.


Jūras dūņu ekstrakta nepārtraukta lietošana var uzlabot augsni, veicināt kultūraugu dziļo sakņošanu, uzlabot imunitāti, iznīcināt kaitīgās baktērijas, olšūnas, samazināt pesticīdu daudzumu un samazināt fitotoksiskuma un mēslojuma radīto kaitējumu. Ilgstoša lietošana var mazināt augsni, padarīt augus izturīgākus pret augsto temperatūru, sausumu, paaugstināt temperatūru, novērst sasalšanu un izturēt smago svaru, lai augi varētu pilnībā absorbēt slāpekļa, fosfora un kālija barības vielu augsnē, uzlabot kultūru fotosintēzi, uzlabot vielmaiņu un veidot barības vielas. Izlietojuma līmenis sasniedz visaugstāko vērtību, un ražošanas pieauguma ietekme ir ļoti nozīmīga.


Tradicionālajiem ķīmiskajiem mēslošanas līdzekļiem ir vienreizēja mēslojuma iedarbība un nopietns piesārņojums, un ilgstoša lietošana novedīs pie augsnes iznīcināšanas. Jūras aļģu mēslojums ir dabisks jūras aļģu ekstrakts, kas ir nekaitīgs cilvēkiem un mājlopiem, un tam nav piesārņojuma ar vidi. Tas ir uzskaitīts kā īpašs bioloģiskās lauksaimniecības pārtikas mēslošanas līdzeklis ārvalstīs. Jūras aļģu ekstrakti un sērijveida produkti ir ļoti piemēroti, lai ražotu zaļo un organisko pārtiku Ķīnā. Aļģu ekstraktu un sērijveida produktu funkcijas veido tradicionālo organisko mēslojumu trūkumu Ķīnā un lēnāku mēslojuma efektivitāti. Tās piemērošana palīdzēs Ķīnas lauksaimniecības produktiem ienākt starptautiskajā tirgū. Saskaņā ar statistiku, Ķīnā ir vairāk nekā 100 liela mēroga ekonomisko jūras aļģu veidu, starp kuriem nav augstas efektivitātes sugu un bagātīgu resursu trūkuma. Aļģu mēslošanas līdzekļu izstrādes un pielietošanas iespējas ir plašas.

image.png