Mājas > Jaunumi > Saturs

Mēslot nezinātnisks, arī barības elementu var cīnīties!

Oct 12, 2018

Mēslot nezinātnisks, barības elements arī var "cīņa"!


1. līdzsvarota mēslošana


Pārmērīga vai pārmērīgi piemērošanu vienkāršu mēslojumu kultūrām ne tikai noved pie atkritumu minerālmēsliem un paaugstinātu ražošanas izmaksas, bet arī noved pie citu uzturvielu deficītu. Pārtikas kultūrām, lauksaimniekiem bieži piemēro slāpekļa mēslojums, kā rezultātā plaukstošu kultūru vai iesniegšanu; Augļu koku, dārzeņiem un komerciālo graudaugi, pārāk daudz mēslojuma pieteikuma rezultātā kultūras trūkums, magnija, kalcija deficītu. Kad mēslojuma saskaņā ar mēslojumu pieprasa kultūraugiem un augsnes mēslošanas līdzekļa padeves jaudu struktūra "daudzums no ieejas" ir jāpanāk, lai saglabātu līdzsvaru starp barības elementus.


2. piemēro īpašu mēslojums


Kad mēslojuma, īpašu maisījumu mēslojums jādod priekšroka, ar vienkāršu mēslojumu, kā palīgierīces. Ja nav nekādu īpašu augkopības mēslojums, augļu koki vai dārzeņu, kas nepieciešams liela apjoma kālija, piemēram, sakņu, bumbuļu un mēslošanas var pievienot pamatojoties uz vispārējo saliktu mēslošanas līdzekli.


image


3. lietot organisko mēslojumu


Bioloģiskās lauksaimniecības mēslojums ir mēslošanas līdzekļa kopējais sabalansēta uztura, ne tikai satur daudz nepieciešamo augu, vide un minerālūdenī joprojām satur bagātīgu organisko barības vielu. Pēc organisko mēslojumu lieto augsnē, var efektīvi uzlabot fizikālo un ķīmisko stāvokli un bioloģiskās īpašības, zeme, nobriedušu spēju augsnes uzturēšanu un piegādājot mēslojums un buferizācijas spējas un izveidot laba augsnes apstākļi ražas pieaugumu.


Tajā pašā laikā, organiskie mēslošanas līdzekļi un mēslošanas līdzekļiem var piemērot saprātīgā veidā, un papildina un veicina viens otru, kas ir labvēlīga apgriezt absorbciju, uzlabojot mēslojuma izmantošanas likme, buferizāciju vai samazinot Antagonisms starp uzturvielas


image


4. izmaiņasapaugļošanās metodes


Ja cinku mēslošanas un fosfāta mēslojumu sajauc, noteikti var ražot "gram". Tāpēc fosfāta mēslojuma kā pamata mēslojumu, cinku mēslošanas līdzekļa būtu jāpiemēro un kā top mēslojums. Rhizospheric apaugļošanās būtu liels daudzums elementārā mēslošanas līdzekļu galveno metodi kā NPK, NPK var pieņemt izplatīšanās metodi un fosfāta mēslojums var pieņemt koncentrētu apaugļošanās metodi. Atkarībā no trūkumu ir jāpieņem lapu apsmidzināšana un saknes izmantošanas metode. Sēklu mērci, sēklu mērcēšana un saknes iegremdējot metodi arī jāparedz ierobežot mikroelementu nelielu diapazonā no saknes un izvairīties no kontakta ar lielu skaitu elementu.


5. mēslot atbilstoši augsnes īpašībām


Trūkst kālija, slāpekļa mēslojumu smilšainā augsnē unkālija mēslojumsbūtu jāpiemēro kopā, bet kālija mēslošanas līdzekļa piemērošanu vienā reizē nevajadzētu izmantot pārmērīgi, jo kālija jonu var būt vēl sliktākas ietekme uz kalcija, magnija un amonija, kas izraisīs trūkums kalcija uzsūkšanos un magnija kultūrām. Piemērošanu skābā augsnē slāpekļa mēslojumu nevajadzētu izmantot pārmērīgi, citādi būs grūti apgūt kalcija jonu, kad kultūras amonija jonu koncentrācija ir augstāka. Dažiem malārijas kaišu ābolu jomās ir kalcija trūkumu, kas izraisa pārmērīgu slāpekļa pieteikumu.www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com