Mājas > Jaunumi > Saturs

Helātus veidojošo aģentu loma mēslošanas līdzekļos

Aug 17, 2017

Normālos vides apstākļos smago metālu augsnē adsorbē augsnes cietā virsma un saglabājas augsnes apstrādes slānī, jo augsnē ir smago metālu agregāts. Tāpēc smago metālu helātus veidojošo vielu izmantošana augsnē var uzlabot smago metālu aktivitāti un biopieejamību augsnē, padarot to viegli plūstošu un uzsūcošu.

Helātus veidojošo aģentu loma mēslošanas līdzekļos ir aizsargāt metālu katjonus mikroelementos no stiprajiem negaistīvajiem joniem, kas iesprostoti augsnē, lai radītu nesaskaņotus fosfora sāļus. Tad vislabākajam helātus veidojošajam aģitātam vajadzētu būt labākam augsnes pH līmenim, lai tas varētu pielāgoties produktam, nevis produkta ātra sabrukšana nav negatīva, tikai saistīta ar tehnisko atbalstu. Vienkārša helātu, indivīdi nepiedalās. IDHA priekšrocība ir mikroelementu jonu aizsardzība, trūkums ir palielināt molekulu tilpumu. Protams, atšķirība nav tikai šeit, tāpat kā non-IDHA, molekulārais tilpums ir mazs absorbcijai, bet stabilitāti ir grūti garantēt, viegli izmantot veiktspējā vai neveiksmē. Tādēļ, izstrādājot konkrētus produktus, ir jābūt specifiskām atbalsta tehnoloģijām. Acīmredzami nekonkurējoša tehnoloģija ir sarežģītāka. SOTOUS tehniskais personāls, ieviešot savus produktus, atsaucās uz lapu izlaiduma tehnoloģiju, kas ir to neķidātu produktu priekšrocības. Es tikai pievienoju IDHA tehnoloģiju, nevis noliedzu to. Oriģinālie mikroelementu produkti nav heelējoši, taču šajā kontekstā IDHA tehnoloģija no augstspiediena pielietojuma ir vairāk priekšrocību, bet tā vienkārši nav nekaunīga.

IDHA ķermeņa lappušu izsmidzinātājs un augsne nav vienāda, IDHA netiek izmantota izsmidzināšanas virsmā, bet ierobežotās absorbcijas efektivitāte, izmantojot to pašu tehnoloģiju, var tikt atrisināta. Bet, ja nav atbilstošu tehnoloģijas IDHA produktu, kozoli tiek izmantoti lapotnēs, efektivitāte noteikti tiks ietekmēta Eiropā, IDHA ķeložu tehnoloģija lielā mērā ir aizstāta ar EDTA. Ne tikai lauksaimniecības kultūru jomā. Bayer pasaules farmaceitiskajos un rūpniecības tirgos, lai veicinātu IDHA helātus saturošus mikroelementus, plašāku pielietojumu. IDHA no tehniskā līmeņa, lapotnes lietošana un augsnes lietošana nav problēmu, ADOB Adam Kate runā IDHA, ko galvenokārt izmanto lapotnēs, galvenā nozīme ir, ka lapu izsmidzināšanas efekts ir ātrāks un efektīvāks. HBED ir speciāli izstrādāts ekstrēmu pārmērīgu augsnes pielietošanai ar pH virs 10, ieteiktais augsnes pielietojums, lai atrisinātu problēmu ar augstu sārmainā augsnes apstākļiem, nevar absorbēt problēmas pēdas Ķīnas ziemeļrietumos, Sichuanā ...

HBED ir izstrādāts ekstrēmām sārmu augsnēm. Ziemeļrietumu augsnē EDTA helātus veidojošie elementi netiek absorbēti.

111.jpg