Mājas > Jaunumi > Saturs

EDTA chelates loma

Jun 20, 2017

EDTA helātus. Helātus veidojošais spēks atspoguļo helātus veidojošā aģenta un metāla jona saistīšanās spēku, un helātus veidojošā vērtība ir helātu veidojošā aģenta daudzums, kas helātu veido metāla jonus.

Daži cilvēki ar faktisko formulu saskarsies ar helātu veidojošā aģenta pievienošanu vai parādīšanās apjoma palielināšanos, nebūs pietiekami daudz rūgtības par košļājamo spēku, EDTA Helātus un metāla jonus nevar efektīvi apvienot, faktiskais helātus veidojošās vielas daudzums nav vieta, kā rezultātā masveida parādība

Efektīvi, lai novērstu mērogošanas rašanos, ir divi veidi, viens no tiem ir sākotnējais mēroga veidošanās kavējums, viens ir efektīvs pēc tam, kad noņemts skala. Šīs divas metodes atbilst ķeltu disperģējošo vielu un helātu veidojošo vielu nozīmei.

Helāta disperģētājam ir liela molekulmasa, kas var efektīvi inhibēt nelielas daļiņas CaCO3, MgCO3, lai veidotu lielas daļiņas ar mērogu, bet metāla jonu saistošais spēks ir vājš, EDTA Ķelāti šādos produktos galvenokārt ir fosforskābes esteri, PAA, kodpropylēna kopolimērs; helātu. Maisījuma un metāla jonu nozīme ir stingri apvienota, var efektīvi noņemt nogulsnēšanos uz substrāta skalas virsmas, piemēram, mūsu kopējo EDTA, DTPA, HEDTA utt.

Tātad vienkārši, helātus veidojošais līdzeklis ir noņemšanas līdzeklis, EDTA Chelates helātus saturošs disperģents ir mēroga inhibitors, ja abi lieto, papildina viens otru.

Tīrīšanas materiālam lēmums iztīrīt efektu galvenokārt ir četri aspekti: 1, temperatūra; 2, mehāniskais spēks; 2, virsmaktīvā viela; 4, helātus veidojošais aģents, pirmajiem diviem nav nepieciešams atkārtot, mums visiem ir liela pieredze. Par virsmaktīvo vielu mēs visi zinām, ka tā uzdevums ir emulsēt eļļas materiālu EDTA helātus, lai izšķīdinātu ūdenī tā, lai panāktu tīrīšanas efektu.

Tomēr, ja eļļainā vielā ir metāla jons, tā ir metāla saistība ar substrāta virsmu, un virsmaktīvā viela nevar pārtraukt savienojumu. EDTA chelates Tāpēc ar parasto metodi mēs palielinām virsmaktīvo vielu daudzumu un paaugstināsim temperatūru un mehānisko spēku. Lai panāktu tīrīšanas efektu, bet helātus veidojošais līdzeklis var būt laba šo metāla jonu kombinācija, lai tā izņemtu no eļļas , lai jūs varētu samazināt virsmaktīvās vielas daudzumu zemā enerģijas patēriņa priekšnoteikumā.

Plaši tiek izmantoti helātus veidojošie aģenti, tostarp mazgāšanas līdzekļi, EDTA helātus, lauksaimnieciskas barības elementus, rūpnieciskos tīrīšanas līdzekļus, papīra un fotoaparatūras. Ķeltu mikroelementus lauksaimniecības pielietojumos var modificēt ar audiem un samazināt uzturvielu trūkumus, EDTA helātus, tādējādi palielinot ražu un efektivitāti. Labi pazīstamais standarta EDTA ir komplekss, kas šķīdumā uztur dzelzi un citus mikroelementus, un tāpēc to bieži izmanto agronomiskos apstākļos, kad ir iespējams ievērojami samazināt graudu ražu dzelzs un citu mikroelementu dēļ.

Tomēr ilgstoša EDTA produktu izmantošana aizvien pievērš uzmanību. Tradicionālie helātus veidojošie aģenti, piemēram, EDTA vai DTPA, ir grūti bioloģiski noārdāmi un parasti tiek uzkrāti vidē un ir konstatēti upēs un ezeros, augsnes un ūdens attīrīšanas procesos. EDTA chelates Tāpēc jaunais bioloģiski noārdāms chelator IDHA ir nesen izstrādāts.

Salīdzinot ar parasto helātu veidojošo disperģētāju, zaļā helātus veidojošā disperģējošā iminodisukcīnskābe labvēlīgi ietekmē helātus veidojošie kalcija joni un vara joni. Iminodisvīnskābes sintēze kokvilnas / lina auduma balināšanas procesā var efektīvi helātu veidot metālu jonus, uzlabot auduma matu efektu un izturību ①.