Mājas > Jaunumi > Saturs

EDTA Chelates Efektīvais atbalsts

May 18, 2017

EDTA helātus veidojošais aģents ir laists tirgū jau vairākus gadus, jo, lietojot sakņu kanālu, tiek izmantoti efektīvi palīgprodukti, nezina, ka viņa biedri nav izmantojuši šo izstrādājumu lietošanu un izpratni par EDTA chelates, kas tiek veiktas saskaņā ar apdari.

EDTA ir sakņu kanāla helātus veidojošais aģents, EDTA Helēnu etilēndiamīna tetraacetiķskābes ķīmiskais sastāvs, kas ir mācību grāmatas mums ir zināms.

Tagad tirgū ir divi šādi produkti: EDTA Chelates, no kuriem viens ir franču zils produkts EDETAT ar 14% EDTA, lai palīdzētu paplašināt EDTA Chelates šaurās saknes kanālu, 14ml / pudele.

EDTA helātus veidojošs līdzeklis

1. Piemērots zobu un zobu urbšanas sakņu kanālu sagatavošanas materiāliem

2. Var mīkstināt sakņu kanālu

3. Piemērots sakņu kanāla kalcītai stenozei, atresijas saknes kanālam

4. Var noņemt sakņu kanālu kalcifikāciju un mērogu

5. Ar eļļošanu, lai aizsargātu ierīci un zobus

EDTA helātus veidojošais aģents

1. Jonizēto vielu atdalīšana ar ķīmisko reakciju, EDTA. Helēnu efektīvs nātrija hipohlorīta noņemšana nevar noņemt skalu.

2. Eļļošanas procesu ir vieglāk aizpildīt

3. Laba antibakteriālā aktivitāte

4. Pēc tīrīšanas izveido tīru sakņu kanāla sienu

EDTA helātus veidojošais līdzeklis EDTA chelates ir ķeltu aģents un metāla jonu saistīšanās stiprums, un helātus veidojošā vērtība ir helātu veidojošā aģenta daudzums, kas helātu veido metāla jonus.

Daži cilvēki ar faktisko formulu saskarsies ar helātus veidojošā aģenta pievienošanu, vai arī būs mērogošanas parādība, būs jāuztraucas par košļājamo EDTA. Chelates spēks nav pietiekams, un metāla jonus nevar efektīvi apvienot, faktiskais helātus veidojošā aģenta daudzums nav vieta, kā rezultātā masveida parādība