Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābju organiskās mēslojuma raksturojums un priekšrocības

Jan 10, 2019

Aminoskābju organiskie mēslojumi tiek izmantoti kultūrās, kam ir acīmredzama ietekme uz ražas palielināšanos, kvalitātes uzlabošanu, pesticīdu atlieku samazināšanu un ekoloģiskās vides aizsardzību. Tāpēc aminoskābju mēslojumam ir bijusi arvien lielāka nozīme lauksaimniecības ražošanā.


1. Attiecībā uz vides aizsardzību, aminoskābju organiskie mēslojumi var līdzsvarot uzturu, uzlabot augsnes kvalitāti, uzlabot mēslojuma izmantošanas līmeni un samazināt vides piesārņojumu.


image


2. kultūraugiem, lauksaimniekiem un patērētājiem ir acīmredzama aminoskābju organiskās mēslojuma ražas palielināšanās ietekme, jo īpaši attiecībā uz kultūraugiem, ko izmanto lapotnes mēslošanas līdzekļos, lai uzlabotu kvalitāti (īpaši augļu kokiem), un citas sekas ir ļoti acīmredzamas, labas kvalitātes var pārdot par labu cenu.


3. No lauksaimnieku informētības viedokļa lauksaimnieki arvien vairāk apzinās bioloģiskās pārtikas un zaļās pārtikas attīstības telpu skaidras naudas kultūrās un dārzeņu audzēšanas zonās, tāpēc aminoskābju organisko mēslojumu tirgus izredzes būs arvien plašākas .


Aminoskābes ekstrahē no augiem un pēc tam iegūst aminoskābju mēslošanas līdzekļos. Tās ir proteīna pamatvienības (pmem), kas dod proteīniem specifisku molekulāro struktūru un formu un padara to molekulas bioķīmiskās darbības.


1. Dažādu aminoskābju jaukta uztura iedarbība ir laba


Ar vienu aminoskābju kā vienīgo slāpekļa avotu, lapotņu izsmidzināšana neparādīja acīmredzamu mēslojuma iedarbību, lielākā daļa no vienreizējās aminoskābju lietošanas bija mazāka iedarbība nekā neorganiskā slāpekļa mēslojumam ar vienādu slāpekļa saturu, un vairāku aminoskābju jauktajai lietošanai bija lielāka ietekme nekā viens aminoskābju mēslojums ar vienādu slāpekļa saturu un neorganisku slāpekļa mēslojumu ar vienādu slāpekļa saturu. Liels aminoskābju skaits palielina barības vielu izmantošanu pēc to virsmas efekta.


2. Mēslojuma ietekme ir acīmredzama


Aminoskābes organiskajos mēslošanas līdzekļos var tieši absorbēt dažādi augu orgāni, un acīmredzamas sekas var novērot īsā laikā pēc lietošanas. Tajā pašā laikā var veicināt agrīno augkopību, saīsināt izaugsmes ciklu.


3. Uzlabojiet kultūraugu kvalitāti


Aminoskābju organiskie mēslojumi galvenokārt sastāv no aminoskābju un aminoskābju kompleksa. Tādējādi kultūraugu kvalitāti var uzlabot. Ja komisārs olbaltumvielu saturs palielinās par 3%, kokvilna tērē samtainu kvalitatīvu labumu, šķiedra ir garš, dārzeņi ir garšīgi, labs garša un garšīgs, samazināta šķiedra, ziedu periods ir garš, dizains un krāsa ir gaiša, krāsa un krāsa ir gaiša, aromāts ir gaišs. , melones un augļu veida augļi ir lieli, krāsa ir laba, konfektes ir palielinātas, ēdamā daļa ir daudz, spēja izturēt vai izturēt veikalu seksu ir laba, un pārejas pabalsts ir ievērojams.


4. Tīra un piesārņota, uzlabo ekoloģisko vidi


Laukā netiek izmantoti mēslojuma atlikumi; Tas var uzlabot augsnes fizikālās un ķīmiskās īpašības, uzlabot ūdens un auglības saglabāšanu un gaisa caurlaidību, kā arī veicināt augsnes saglabāšanu, konservēšanu un uzlabošanu.


image


5. Uzlabota vielmaiņa un izturība


Pēc absorbcijas stiprinājās kultūraugu fizioloģiskās un bioķīmiskās funkcijas. Stublāji bija stout, lapas sabiezēja, lapu platība paplašinājās, palielinājās hlorofils, un funkcionālais periods tika pagarināts. Augstas fotosintēzes dēļ augi agrāk nobriest. Arī tāpēc, ka viņu pašu dzīvotspēja, aukstuma un sausuma izturība, kaitēkļu izturība, izturība pret izturību, lai panāktu stabilu un augstu ražu.
www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com