Mājas > Jaunumi > Saturs

BASF ievada Indijas kultūru aizsardzības tirgu rīsiem

Feb 13, 2017

Indijas rīsu audzētāji varēs paaugstināt produktivitāti un ienākumus, izmantojot BASF rīsu aizsardzības risinājumus, kas tagad ir pieejami valstī pirmo reizi.

"Mūsu mērķis ir atbalstīt Indijas rīsu audzētājus, lai pilnībā izmantotu potenciālu. BASF pieredzi mūsdienīgā un ilgtspējīgā lauksaimniecībā piešķirs Indijas rīsu audzēšanas kopienas vajadzībām, "sacīja BASF Crop Protection nodaļas prezidents Markuss Heldts. BASF ir pasaules līderis augkopības aizsardzībā, un pasaules pārdošanas apjoms 2015. gadā pārsniedz 5,8 miljardus eiro.

Rīsi ir vissvarīgākā Indijas pārtikas kultūra, un gadā saražo vairāk nekā 100 miljonus metrisko tonnu. Turklāt Indija ir ievērojams rīsu eksportētājs pasaules tirgū, eksportējot vairāk nekā 10 miljonus metrisko tonnu gadā, ievērojamas iespējas turpināt palielināt produkciju. "Ar mūsu jaunajiem rīsu piedāvājumiem Indijā mēs stiprinām mūsu ieguldījumu, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc lauksaimniecības tehnoloģijām Indijā, kas ir viens no lielākajiem lauksaimniecības tirgiem pasaulē," sacīja Heldt.

Ar šo uzsākšanu BASF piedāvā visaptverošus risinājumus, kas efektīvi pārvalda galvenās rīsu slimības, nezāles un kaitēkļus, vienlaikus apmierinot patērētāju cerības uz veselīgu un kvalitatīvu pārtiku. Tie ietver fungicīdus Seltima un Adexar, kas apkaro vairākas noturīgas rīsu slimības, tostarp apvalku sāpes un blastu. Seltima ir BASF AgCelence fungicīds, kas ne tikai kontrolē slimības, bet arī nodrošina augstāku ražu. BASF herbicīds Basagran tiks atvērts arī Indijā, risinot sarežģītas nezāļu problēmas, ar ko saskaras Indijas lauksaimnieki. Nākamajos trīs gados Indijā tiks uzsākti papildu produkti, lai apmierinātu arvien pieaugošo vajadzību pēc moderniem lauksaimniecības risinājumiem, tostarp jaunākajiem herbicīdiem, fungicīdiem un insekticīdiem.

Indijā Indijā ir viens no Indijas vadošajiem augkopības aizsardzības risinājumu piegādātājiem, kas aptver visas galvenās kultūras, tostarp sojas pupas, kukurūzu, kokvilnu, kviešus, augļus, dārzeņus un tagad rīsi. Uzņēmums nepārtraukti meklē jaunas aktīvās sastāvdaļas, kas var kontrolēt kultūraugu kaitēkļus unikālos veidos. 2015. gadā BASF izveidoja Lauksaimniecības pētniecības staciju Pune, kas koncentrējas uz vietējiem un pasaules mēroga lauksaimniecības pētījumiem. Tai ir arī vispasaules pētniecības un attīstības centrs tās Thane vietnē Navi Mumbai, kas koncentrējas uz organisko sintēzi, progresīvu procesu un formulēšanas pētniecību, atklājumu ķīmiju mūsdienu lauksaimniecības risinājumiem un molekulāro modelēšanu. 2015. gadā BASF visā pasaulē ieguldīja apmēram 500 miljonus euro.

"Ar tādām iniciatīvām kā Make in India, Smart Cities un Swachh Bharat, šodien Indija ir par strauju un ilgtspējīgu attīstību. Tas nozīmē milzīgu pieaugumu iedzīvotāju pieprasījumam uzlabot pārtiku, mājokli un mobilitāti, kā arī tīru pārtiku, ūdeni un gaisu. Tas nodrošina milzīgas iespējas ķīmiskajai rūpniecībai, kā arī BASF. Un BASF aktīvi iegulda Indijā, lai realizētu šīs iespējas, "sacīja Indijas BASF uzņēmumu valdes priekšsēdētājs Raman Ramachandran.

Pēdējo četru gadu laikā BASF grupa ir ieguldījusi gandrīz 300 miljonus eiro gan ražošanā, gan inovācijā, atbalstot vietējās rūpniecības nozares, tostarp zinātnisko lauksaimniecību un pārtikas ražošanu, ilgtspējīgu transportu, piesārņojumu un emisiju kontroli, kā arī energoefektīvās ēkās un infrastruktūra.


Avots no www.agribusinessglobal.com