Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābei ir augu ietekme

Jan 03, 2018

Aminoskābes ir visvienkāršākās vielas, kas veido bioloģiskos proteīnus un ir saistītas ar dzīves aktivitātēm. Tie ir pamatvienības, kas veido olbaltumvielu molekulas dzīvos organismos un ir cieši saistītas ar bioloģiskās dzīves aktivitātēm. Antivielai ir īpaša fizioloģiska funkcija, kas ir viena no būtiskākajām barības vielām organismā.


Sakarā ar aminoskābju dabu, tam ir unikāla veicinoša ietekme uz augu augšanu, jo īpaši fotosintēzi, īpaši glicīnu, kas var palielināt hlorofila saturu augos, palielina enzīmu aktivitāti, veicina oglekļa dioksīda infiltrāciju, pastiprina fotosintēzi ,, Vc pieaugumam un cukura saturam ir svarīga nozīme.


Augu izsmidzināšana vai aminoskābju uztura šķidrā mēslojuma izmantošana var palielināt augu dažādas uzturvielas, kas nepieciešamas, lai saasinātu sausnas uzkrāšanos un no augu saknēm vai lapām uz citām ātruma un darbības daudzuma daļām, pielāgotu lielu elementu skaitu, mikroelementus un katrs Barības vielu proporcija un valsts līdzsvars, kam ir nozīme normālu augu augšanas regulēšanā.


Aminoskābes arī var darboties kā kompleksējoši līdzekļi. N, P, K un citiem lieliem elementiem, Zn, Fe, Cu, Mn, B, Mo un citiem mikroelementiem nepieciešamo vielu ķermenī. Lauksaimniecībā bieži rodas dažu elementu simptomu trūkums, jo pārāk maz faktiskās frakcijas, kuras var absorbēt kultūraugs un aminoskābes, kas helatē ar mazāk šķīstošiem elementiem, lai aizsargātu kultūrai nepieciešamos elementus un nodrošinātu labu šķīdību, viegli uzsūcas ar kultūraugu helātu, kas veicina augu uzsūkšanos.


Aminoskābes var veicināt sakņu augšanu, spēcīgus stādus, veselīgus augus, pastiprina lapu fotosintēzes funkciju un augu izturību. Izturība pret kaitēkļiem un slimībām, dažādas kultūras ievērojami palielina ražuE-pasts: info@agronaturetech.com