Mājas > Jaunumi > Saturs

Amino Acid funkcija

Jul 25, 2017

Aminoskābes un efektivitāte dzīvē bagātu aminoskābju pārtikas ieteicama aminoskābes ķermeņa uzturvielu, ir cilvēka smadzeņu sastāvu svarīgas vielas, smadzeņu aminoskābju satura aminoskābe, kas nosaka cilvēka intelekta un atmiņas, Aminoskābes, tāpēc aminoskābes ikdienas papildināšana ir ļoti nepieciešama, it īpaši baltais ķermenis ar smadzenēm, bet arī atdalāma no aminoskābēm, aminoskābju teica aminoskābes funkciju, mēs skatāmies uz to, ko pārtikas pārtikas šeit ir aminoskābes mums ir nepieciešams.

Aminoskābes ir svarīgas vielas smadzenēs, aminoskābju saturu 90 % vai vairāk. Modernas bioloģiskās izpētes konstatēja, ka cilvēki ir smart, gudrību un tā atdalāma milzīgs smadzenes. Amino Acid cilvēki evolūcijas process, apguvis spēju iegūt proteīnu (aminoskābes), labi attīstīta, augsti IQ un pakāpeniski dominēt pasaulē.

Eksperimenti liecina, ka aminoskābju daudzums smadzenēs, nosaka līmeni cilvēka intelekta un atmiņas, smadzenes, uzlabotu atslēga atmiņas ir aminoskābe uzturu veido. Amino Acid papildus, aminoskābes ir šādas sekas un ietekmi.

Triptofāns var mazināt stresu, izvairītos no depresija, trauksme un citas valsts Amino Acid stabils emocijas, uzturēt spēcīgu enerģiju.

Aminoskābes ir reproduktīvā materiāla ieguves avotu cilvēka imūno sistēmu, skaitu un aminoskābju kvalitāti un imūnā sistēma ir cieši saistīta ar stiprumu, triptofāns, fenilalanīns, aminoskābes lizīna, uc ir nepieciešami izejvielu, no aminoskābes, izmanto, lai uzlabotu organisma imūnsistēmu.

Efektivitāte: fenilalanīns samazināt badu, aminoskābes uzlabot seksuālo vēlmi, uzlabo atmiņu, uzlabot jutīgumu domāšanu, iedvesmo garu likvidēt depresijas un citus efektus.

Piemērotu pūļa: piemērots seksuāla disfunkcija, atmiņas zudums, pēcdzemdību depresija, aminoskābju menopauzes sindroms, sezonas slimība, depresija un citām slimībām slimo, aminoskābju pacienti bieži pievienot slimības.

Pārtikas avotiem: fenilalanīns bagātu pārtiku iekļaut pilngraudu maize, kūkas aminoskābes, rīsu nūdeļu nūdeles, sojas un sojas produkti, baltais siers, piens, mandeles, zemesrieksti, ķirbji un sezama sēklas.

Efektivitāte: Izoleicīns ir būtiski, lai cilvēka hemoglobīns veidošanos var regulēt ķermeņa cukura līmeni asinīs (galvenokārt, lai uzlabotu asins cukura līmeni), uzlabot enerģijas līmeni, uzlabot ķermeņa enerģiju, aminoskābju remonts bojāts muskuļu audos, adjuvanta attieksmi pret aknu mazspēja, veicināt augšanas hormona sekrēcija.

Piemērotu pūļa: piemērots slimo hipoglikēmija, aminoskābju aknu slimība, trauma, augšanas hormona sekrēcija un citiem slimību, kā arī pacientiem pēc operācijas bieži pievieno.

Pārtikas avotiem: izoleicīns bagāta pārtika galvenokārt ietver dzīvnieku aknu, aminoskābju olas, pīles, sojas pupas, melnās pupiņas, kukurūzas, melno rīsu, brūnie rīsi, mandeles, zemesrieksti, kviešu, zivju un dažādus piena produktus.