Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābes palikt normāli

Oct 27, 2017

Kas ir aminoskābe? Aminoskābes galvenokārt lieto medicīnā, lai iegūtu savienojumu aminoskābes infūzijas, ko arī izmanto kā terapeitiskos līdzekļus un peptīdu zāļu sintēzi. Aminoskābe Pašlaik ir vairāki simti aminoskābju veidu, kuras tiek lietotas kā zāles, tostarp 20 veidu aminoskābes, kas veido olbaltumvielu un 100 veidu aminoskābes, kas veido ne-proteīnu.

Aminoskābes tiek izmantotas, lai regulētu cukura līmeni asinīs, aminoskābes cukura diabēta ārstēšanai, diētu, aknu hepatīta profilaksi un ārstēšanu, ko izraisa patoloģiska aknu darbība, lietojot, lai papildinātu fizisko vājumu un dažādas slimības, ko izraisa olbaltumvielu zudums. Bet joprojām daudzi cilvēki ir noraizējušies par to, ka aminoskābēs ir blakusparādības, Amino Acid šādu informāciju par aminoskābju blakusparādības.

Aminoskābju blakusparādības: izraisa aptaukošanos, aminoskābju aminoskābes olbaltumvielu deficīta un novājinošiem pacientiem, aknu un nieru mazspēja, muskuļu vājums, ja tas ir normāls un uzturs jau ir ļoti bagāts, pārāk daudz organisma olbaltumvielu vai aminoskābju pārpalikuma izraisīt aptaukošanos

Divu aminoskābju blakusparādības: fiziska diskomforta cēlonis, normālu veselīgu mazu bērnu gremošanas spēja nav piemērota patēriņam, ir trešā narkotika, aminoskābe pēc tam, kad neizbēgami tiek ēst dažādi, neērti.

Trīs aminoskābju blakusparādības: augsta olbaltumvielu diēta palielina diabētiskās nefropātijas biežumu. Aminoskābes ir ar augstu olbaltumvielu diētu, aminoskābju pārmērīgais patēriņš var izraisīt cukura diabētu.

Aminoskābēm zīdaiņiem un pieaugušajiem ir dažādi metabolisma efekti. Parastās aminoskābes infūzijas, zīdaiņu un mazu bērnu izmantošana fenilalanīna hidroksilāzes aktivitātē ir zema, aminoskābei ir vieglāk radīt augstu fenilalaninēmismu. Un tirozīna trūkums;

Tādēļ zīdaiņiem un maziem bērniem, kuri lieto aminoskābju infūziju, jāsamazina fenilalanīna, metionīna, glicīna daudzums, jāpalielina cisteīna, tirozīna, histidīna daudzums, lai plazmas aminoskābju spektrs saglabātu normālu. Šis produkts pielāgojas zīdainu metabolismam, samazina fenilalanīna, metionīna, glicīna daudzumu, palielina cisteīna, tirozīna, histidīna, aminoskābes daudzumu, lai apmierinātu bērnu barošanas vajadzības.

Aminoskābes ir olbaltumvielu pamatsastāvdaļas, tai skaitā āda, naglas, matus veido proteīni, un matus veido 90% no kolagēna sastāva. Aminoskābes, ko izmanto matus un ādu, ne tikai iepriekš minēto, lai pievienotu uzturu, pievieno ūdeni, bet arī var uzlabot ādas imūnās funkcijas, Aminoskābes uzlabo limfātiskās sistēmas detoksikāciju, palielina jūtīgumu jutīgu ādu ir labs efekts , Aminoskābe un var uzturēt mati. Ādas kolagēna šķiedras un elastīgās šķiedras ar normālu augšanu, Aminoskābe, lai saglabātu ādu maigu un elastīgu, lai saglabātu matu elastību.