Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābju fizioloģiskā aktivitāte un absorbcija

Oct 11, 2017

Humīnskābe (Humīnskābe, saīsināts HA) ir augu un dzīvnieku atliekas, aminoskābe galvenokārt ir augu atliekas, mikroorganismu sadalīšanās un transformācijas rezultātā, kā arī virkne sarežģītu ģeoķīmisko reakciju procesu un uzkrāta organisko vielu klase. Tas sastāv no aromātiskām un dažādām polimēru organisko skābju funkcionālajām grupām, kurām ir laba fizioloģiskā aktivitāte un absorbcija, aminoskābju kompleksācija, apmaiņa un citas funkcijas. Humīnskābe ir oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, slāpekļa, sēra galvenais elements, ir polivalenta fenola tipa aromātiskie savienojumi un slāpekļa savienojumu polikondensācija.

Plaši izplatīts zemas kvalitātes ogļraktuvēs, aminoskābes augsnē, ūdens nogulsnēs, dzīvnieku fekālos, organiskajos mēslojumos, dzīvnieku un augu atliekos utt. Mēs bieži redzam, ka augsne ir melna, tas ir tāpēc, ka humīnskābe (kas nesatur mazāk humusskābi dzeltenā krāsā) zemas kvalitātes ogļās (atmosfēras iedarbības akmeņogles, lignīts, kūdra) humīnskābes saturs ir augstākais (30 ~ 80%), kam seko organiskais komposts (apmēram 5 līdz 20%). Akmeņogles ir mākslīgi oksidētas (apstrādājot ar gaisu, aminoskābes ozons vai slāpekļskābe), lai veidotu reģenerētu humīnskābi

Saskaņā ar šķīdinātāju šķīdinātājā un krāsu klasifikāciju, aminoskābi var iedalīt trīs komponentos: ① izšķīdināts acetonā vai etanola daļā, ko sauc par brūnas skābes; ② nešķīst acetona daļā, ko sauc par melnā fulvīnskābi; ③ šķīst ūdenī vai plāns. Skābes daļu sauc par fulvīnskābi

Lauksaimniecības produktu var izmantot kā uzturvielu augsnes piedevas, sakņu un Zhuanggan mēslojuma piedevas, augsnes ielabošanas līdzeklis, augu augšanas regulators, lapkoku mēslojuma savienojums, aminoskābju auksts līdzeklis, sausuma viela, kombinēto mēslošanas līdzekļu sinerģists un slāpeklis, fosfors, kālijs un citi elementi kopā ar humīnskābes mēslošanas līdzekli, ar mēslojuma efektivitāti, uzlabo augsni, stimulē kultūru audzēšanu, uzlabo lauksaimniecības produktu kvalitāti un citas funkcijas. Humīnskābe un izskalojums, atrazīns un citi pesticīdi, kas sajaukti ar aminoskābēm, var uzlabot efektivitāti, atlieku toksicitātes inhibīcija; nātrija humāts ir efektīvs ābolu puvi ārstēšanai.

Aminoskābēm augu augšanas procesā ir trīs: 1) organisko slāpekļa barības piedevu avots; 2) metāla jonu helātu veidojošs aģents. (Kalcija, magnija, dzelzs, mangāna, cinka, aminoskābes vara, molibdēna, bora, selēna utt.), Kompleksa (ķelēja) metāla jonu iedarbībā, kā arī būtiskie elementi un mikroelementi ( kalcijs, uzlabot dažādu barības vielu izmantošanu rūpnīcā, 3) fermentu preparāti. Aminoskābes ir paātrinātāji un katalizatori dažādu enzīmu sintēšanā augos, aminoskābes, kas spēlē svarīgu lomu augu metabolismā. Tomēr aminoskābes augsnē viegli asimilējas ar baktērijām, tās sadalās, to nedrīkst izmantot kā pamatslāņainu mēslojumu augsnē, bet gan no lapotnes mēslojuma, izsmidzināt uz lapām tā, lai augi tieši caur lapu uzsūktu aminoskābes un citas elementi.