Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābju uzturēšana un remonts

Aug 10, 2017

Aminoskābju loma augu augšanā ir trīs: 1 papildu organisko slāpekļa barības vielu avoti un 2 helātus veidojošie aģenti no metāla joniem. Aminoskābēm ir kompleksācijas (helāta) metāla jonu funkcija, viegli ievietot nepieciešamos vidēja elementus un mikroelementus (kalciju, magniju, dzelzi, mangānu, cinku, varu, aminoskābju molibdēnu, bāru, selēnu utt.), Ko pārvadā uz augu, uzlabo augu dažādu barības vielu izmantošanu; 3 enzīmu katalizēts preparāts. Aminoskābe ir enzīmu sintēzes augiem ierosinātājs un katalizators, aminoskābe, kam ir svarīga loma augu metabolismā. Tomēr aminoskābes viegli asimilē un sadalās ar baktērijām augsnē, tādēļ nav ieteicams tos izmantot kā bāzes kūtsmēslus augsnē, bet arī veidot lapotnes mēslojumu, kas tiek izsmidzināts uz lapām, lai ļautu augiem absorbēt aminoskābes un citi elementi tieši caur lapotnēm.

Aminoskābe Attīrošie produkti Vissvarīgākā sastāvdaļa ir acil aminoskābju sāls, aminoskābe, kas ir acil aminoskābju virsmaktīvā viela, tās nosaukuma veidne ir: xx acyl y-alanine Z

Priekšējais xx ir eļļas puse, parasti laurels, kokosrieksts, dažreiz palmu

Vidējais y ir aminoskābes nosaukums, kas parasti ir ieleja (amonjaka skābe), gan (amonjaka skābe), reizēm redz propionskābi (amonjaka skābi), muskuļu (amonjaka skābi)

Pēdējais z ir hidrofils nātrijs, kālijs vai trietanolamīns (saīsināti ar TEA)

Iepriekš minētos strukturālos moduļus var pēc vēlēšanās montēt, piemēram, kokosriekstu nātrija glutamātu, aminoskābes laurīnskābes kāliju, palmitīna propionāta tēju.

Dažiem aminoskābju mazgāšanas līdzekļiem pievieno nedaudz Acil aminoskābju sāls, salīdzinot tabulas sastāvu, nevis galveno virsmaktīvo vielu, bet satraucošu aminoskābju, kas pazīstama kā "aminoskābju tīrīšanas virsma". Piemēram, galvenokārt niecīga aminoskābes tīrīšanas emulsija, kas sadalīta:

Ūdens, cietie spirti, glicerīns, propilēnglikols, nātrija laurilētera sulfāts, palmitīnskābe, laurilspirts, muskatrieksts skābe, kālija hidroksīds, kokosriekstu eļļas amīds propilbetains, aminoskābes kokosriekstu eļļa amīds DEA, etilēna glikola stearāts, PEG-150 divas stearīnskābes esteris, glicerīna stearāts, PEG-100 stearīnskābes esteris, kokosriekstu glutamāta kālijs, laurīnskābes kālijs, hidroksipropilceluloze, aminoskābes alvejas ekstrakts, hidroksifenilmetilesteris, hidroksipropilesteris, EDTA divi nātriji, esence

Kaut arī kokosriekstu skābes kālija glutamāta un lauru kreatīna kālija pievienošana, bet galvenā ķermeņa vai sulu (sērskābes estera) + SOAP bāzes (karboksilāta), aminoskābes formēšanas struktūras atrašanās vieta tā nav laba aminoskābes tīrīšanas virsma.

Būtiskas aminoskābes ir būtiskas augšanai, aminoskābju uzturēšanai un ķermeņa uzturēšanai. Ja trūkst, pastāv šādi simptomi:

1. Spēles un enerģijas trūkums.

2, priekšlaicīgas novecošanas parādība.

3, brūču sadzīšana ir slikta.

4. Bērnu attīstības kavēšana.

Ja diēta parasti nesatur neaizvietojamas aminoskābes, tā var ietekmēt veselību. Tam ir liela nozīme bērna izaugsmē. Histitidīnam ir būtiska nozīme bērnu izaugsmē un attīstībā, pirmsnozes zīdaiņiem būtiska nozīme ir aminoskābju arginīns, cistīns, tirozīns un taurīns.