Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābju uzlabošana

Aug 02, 2017

Aminoskābēm ir liela ietekme uz augu augšanu un attīstību. Aminoskābe Daudzi lauksaimniecības darbinieki apgalvo, ka aminoskābes ir "galvenie mēslošanas līdzekļi". Galvenā ietekme uz sakņu sistēmu ir stimulēt sakņu mirstības šūnu sadalīšanos un augšanu, palielināt sekundāro sakņu, palielināt saknes, aminoskābju saknes pagarinājumu, kā rezultātā ievērojami palielinās ūdens un barības vielu absorbcija.

Aminoskābes uz augu pēc tam, kad augu, lai stimulētu galveno lomu palielināt elpošanas stiprību, palielināta fotosintēze, dažādas fermentu aktivitātes palielinājās, Amino Acid, lai auglis iepriekš krāsošana nobriest, augstu ražu un palielināt ražošanu.

Palielināt augu izturību pret fosforu un kāliju; Aminoskābe uzlabo augu pretestību; augu augšana, jo īpaši fotosintēzei ir unikāla loma veicināšanā, tas var palielināt augu hlorofila saturu, uzlabot enzīmu aktivitāti, veicināt oglekļa dioksīda iekļūšanu, aminoskābes, lai vairāk bagātīgu fotosintēzi, Lai uzlabotu kultūru kvalitāti, palielinātu Vc un cukura saturu, ir svarīga loma.

Aminoskābe ir visvienkāršākā viela, kas veido bioloģisko proteīnu un ir saistīta ar dzīves aktivitāti. Tas ir olbaltumvielu molekulas pamatvienība organismā, un tā ir cieši saistīta ar bioloģiskās dzīves aktivitāti. Antivielās ir īpaša fizioloģiska funkcija, aminoskābe ir viena no neaizvietojamām barības vielām organismā.

(Slāpeklis, fosfors, kālijs, dzelzs, aminoskābes varš, mangāns, cinks, alumīnijs, bors uc), kas nepieciešami augu augšanai un attīstībai, aminoskābe, izmantojot savu aminoskābi kā substrātu, izmantojot milzīgo virsmas aktivitāti un adsorbcijas un aiztures spējas, Ar sarežģītu un kompleksu veidošanos organisko, neorganisko kompleksu. Šis mēslojums var noturēt ne tikai daudzus lēnas izlaides un pilnīgas izmantošanas elementus, aminoskābes, bet arī mikroelementu stabilitāti un ilglaicīgu iedarbību. Tas labvēlīgi ietekmē augu elpošanu, uzlabo augu redox procesu un veicina augu metabolismu.

Tas var veicināt fotosintēzi un hlorofila veidošanos, un tas var veicināt un aktivizēt fizioloģiskos un bioķīmiskos procesus, piemēram, oksīda, aminoskābes aktivitāti, fermentu aktivitāti, sēklu dīgtspēju, barības vielu absorbciju un sakņu augšanu, kā arī attīstība. Jo īpaši tā afinitāte pret augiem ir salīdzināma ar citām vielām. Aminoskābe Ilgtermiņa organisko mēslojumu aminoskābju mēslošanas līdzekļu komplekta efektivitāte, ātra minerālmēslu, mikroelementu stabilitāte un mikroelementiņu efektivitāte kopumā. Šeit ir galvenā diskusija par mēslošanas līdzekļa pielietošanu aminoskābēs lauksaimniecībā.

Veicināt augsnes agregātu veidošanos: augsnes agregāti ir augsnes struktūras pamatvienība. Aminoskābju izmantošana var mainīt augsnes sāls saturu ir pārāk augsts, aminoskābju sārmains pārāk spēcīgs, augsts dispersijas augsnes daļiņas, augsnes struktūras ar sliktām fizikālajām un ķīmiskajām īpašībām un veicina augsnes agregātu veidošanos, aminoskābju pielietošanu, augsnes beramkravas blīvums ievērojami samazinājās, aminoskābe kopējo augsnes porainību un atbilstošo ūdens ietilpības palielināšanu palīdzēs uzlabot augsnes ūdens un mēslojuma iespējas, lai radītu labus apstākļus augu sakņu augšanai un attīstībai.