Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābju sadalīšanās un transformācija

Jul 03, 2017

Aminoskābe Humīnskābe (Humīnskābe, saīsināts HA) ir dzīvnieku un augu atliekas, galvenokārt augu atliekas, mikroorganismu sadalīšanās un pārveidošanās rezultātā, aminoskābe, kā arī virkne sarežģītu ģeoķīmisko reakciju procesa un uzkrāta organisko vielu klase . Tas sastāv no aromātiskām un dažādām polimēru organisko skābju funkcionālajām grupām, kurām ir laba fizioloģiskā aktivitāte un absorbcija, kompleksācija, apmaiņa un citas funkcijas. Humīnskābe ir galvenais oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, aminoskābes slāpekļa, sēra elementa elements, ir polivalenta fenola tipa aromātiskie savienojumi un slāpekļa savienojumi, kas sastāv no polikondensāta.

Plaši izplatās zema līmeņa oglēs, augsnē, ūdens nogulsnēs, dzīvnieku fekālos, organiskajos mēslojumos, dzīvnieku un augu atliekos utt. Mēs bieži redzam, ka augsne ir melna, aminoskābe, jo humīnskābe (kas nesatur humusskābi saturošu augsni ir dzeltena) zemas kvalitātes ogļās (atmosfēras iedarbības ogles, lignīts, kūdra) humīnskābes saturs visaugstākajā (30 ~ 80% ), kam seko organiskais komposts (apmēram 5 līdz 20%). Aminoskābes akmeņogles ir mākslīgi oksidētas (apstrādājot ar gaisu, ozonu vai slāpekļskābi), lai veidotu reģenerētu humīnskābi

Saskaņā ar šķīdinātāju šķīdinātājā un krāsu klasifikāciju, aminoskābi var iedalīt trīs komponentos: ① izšķīdināts acetonā vai etanola daļā, ko sauc par brūnas skābes; ② nešķīst acetona daļā, ko sauc par melnā fulvīnskābi; ③ šķīst ūdenī vai plāns. Skābes daļu sauc par fulvīnskābi

Lauksaimniecības produktu var izmantot kā uzturvielu augsnes piedevas, sakņu un Zhuanggan mēslojuma piedevas, augsnes ielabošanas līdzeklis, augu augšanas regulators, lapkoku mēslojuma savienojums, aminoskābju auksts līdzeklis, sausuma viela, kombinēto mēslošanas līdzekļu sinerģists un slāpeklis, fosfors, kālijs un citi elementi kopā ar humīnskābes mēslošanas līdzekli, ar mēslojuma efektivitāti, uzlabotu augsni, stimulē kultūru audzēšanu, uzlabo lauksaimniecības produktu kvalitāti un citas funkcijas. Magnija humāts, humīnskābe un cinks, humīnskābes urīnvielas dzelzs augsnes magnija deficīta papildinājumā, kukurūzas cinka deficīts, augļu koki uz dzelzs ir laba iedarbība; humīnskābe un herbicīda ēteris, aminoskābju atrazīns un citi pesticīdu maisījumi, var uzlabot efektivitāti, atlieku toksicitātes kavēšana; nātrija humāts ir efektīvs ābolu puvi ārstēšanai.

Plašā spektra augu augšanas regulatori, aminoskābe, jo īpaši, lai veicinātu augu augšanu, var pienācīgi kontrolēt augu lapiņu atvēršanu, samazināt transpirāciju, sausumam ir liela nozīme, var uzlabot spēju pretoties, palielināt ražošanu un uzlabot augu kvalitāti. mērķa kviešu, kukurūzas, saldo kartupeļu, prosa, rīsu, kokvilnas, zemesriekstu, rapša, tabakas, zīdtārpīļu zīdkoka, aminoskābju, dārzeņu uc izmantošana; var sajaukt ar dažiem ne-sārma pesticīdiem un bieži sinerģisku efektu.

Aminoskābēm augu augšanas procesā ir trīs: 1) organisko slāpekļa barības piedevu avots; 2) metāla jonu helātu veidojošs aģents. Augsnē tiek pārvadāti kalcija, magnija, dzelzs, mangāna, cinka, vara, molibdēna, bora, selēna utt. Mikroelementi un mikroelementi (kalcijs, magnijs, dzelzs, mangāns, cinks, varš, molibdēns, bora, selēna utt.) Uzlabo dažādu barības vielu izmantošanu rūpnīcā; 3) fermentu preparāti. Aminoskābes ir paātrinātāji un katalizatori dažādu augu fermentiem, kuriem ir svarīga nozīme augu metabolismā. Tomēr augsnē esošās aminoskābes viegli asimilējamas ar baktērijām, aminoskābju sadalīšanās, to nedrīkst izmantot kā bāzes mēslošanas līdzekli augsnē, bet gan no lapotnes mēslojuma, izsmidzināt uz lapām tā, lai augi tieši caur lapas absorbciju aminoskābju un citi elementi.

Attiecas uz kālija avotu, izmantojot kālija sulfātu vai kālija hlorīdu no hlorīda savienojuma, kas izgatavots no kompleksā mēslojuma, un hlorīda jonu saturs nedrīkst pārsniegt 3%, pretējā gadījumā tas ir hlora savienojums.

Attiecas uz kālija elementu kālija hlorīda formā var iedalīt monohlorā un diklofēna produktos, hlors attiecas uz kālija elementu ir kālija hlorīda forma, aminoskābe ir slāpekļa elements urīnvielai un citiem hlorīda joniem, kas izgatavoti no dubultā hlora kālija savienojums kālija hlorīda formā, slāpekļa savienojums amonija hlorīda formā.