Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābju sadalīšanās un transformācija

Jul 12, 2017

Humīnskābe (Humīnskābe, saīsināts HA) ir dzīvnieku un augu atliekas, aminoskābe galvenokārt galvenokārt ir augu atliekas, mikroorganismu sadalīšanās un transformācijas rezultātā, aminoskābe, kā arī virkne sarežģītu ģeoķīmisko reakciju procesa un uzkrāta organisko vielu klase . Aminoskābe Tā sastāv no aromātiskām un dažādām polimēru organisko skābju funkcionālajām grupām, kurām ir laba fizioloģiskā aktivitāte un absorbcija, kompleksācija, apmaiņa un citas funkcijas. Humīnskābe ir galvenais elements no oglekļa, ūdeņraža, skābekļa, slāpekļa, sēra, aminoskābe ir polivalants fenola tipa aromātiskie savienojumi un slāpekļa savienojumi, polikondensāti.

Plaši izplatās zemu ogļu, augsnes, aminoskābju nogulsnēs, dzīvnieku fekālos, organiskajos mēslojumos, dzīvnieku un augu atliekos utt. Mēs bieži redzam, ka augsne ir melna, aminoskābe, jo humīnskābe (kas nesatur humusskābi saturošu augsni ir dzeltena) zemas kvalitātes ogļās (atmosfēras iedarbības ogles, lignīts, kūdra) humīnskābes saturs visaugstākajā (30 ~ 80% ), kam seko organiskais komposts (apmēram 5 līdz 20%). Aminoskābes akmeņogles ir mākslīgi oksidētas (apstrādājot ar gaisu, aminoskābes ozonu vai slāpekļskābi), lai veidotu reģenerētu humīnskābi

Saskaņā ar šķīdinātāju šķīdinātājā un krāsu klasifikāciju, aminoskābi var iedalīt trīs komponentos: ① izšķīdināts acetonā vai etanola daļā, ko sauc par brūnas skābes; ② nešķīst acetona daļā, ko sauc par melnā fulvīnskābi; ③ šķīst ūdenī vai plāns. Skābes daļu sauc par fulvīnskābi

Lauksaimniecības produktu var izmantot kā uzturvielu augsnes piedevas, sakņu un Zhuanggan mēslojuma piedevas, augsnes ielabošanas līdzeklis, augu augšanas regulators, lapkoku mēslojuma savienojums, aminoskābju auksts līdzeklis, sausuma viela, kombinēto mēslošanas līdzekļu sinerģists un slāpeklis, fosfors, kālijs un citi elementi kopā ar humīnskābes mēslošanas līdzekli, aminoskābe ar mēslojuma efektivitāti, uzlabota augsne, stimulē augu augšanu, aminoskābe uzlabo lauksaimniecības produktu kvalitāti un citas funkcijas. Magnija humāts, humīnskābe un cinks, humīnskābes urīnvielas dzelzs augsnes magnija deficīta papildinājumā, kukurūzas cinka deficīts, augļu koki uz dzelzs ir laba iedarbība; humīnskābe un herbicīda ēteris, atrazīns un citi pesticīdu maisījumi, var uzlabot efektivitāti, aminoskābju paliekošās toksicitātes kavēšana; nātrija humāts ir efektīvs ābolu puvi ārstēšanai.

Aminoskābēm augu augšanas procesā ir trīs: 1) organisko slāpekļa barības piedevu avots; 2) metāla jonu helātu veidojošs aģents. Augsnē tiek pārvadāti kalcija, magnija, dzelzs, mangāna, cinka, aminoskābes, molibdēna, bora, selēna utt. Mikroelementi un mikroelementi (kalcijs, magnijs, dzelzs, mangāns, cinks, varš, molibdēna, bora, selēna utt.) uzlabo dažādu barības vielu izmantošanu rūpnīcā; 3) fermentu preparāti. Aminoskābes ir paātrinātāji un katalizatori dažādu augu fermentiem, kuriem ir svarīga nozīme augu metabolismā. Tomēr aminoskābes augsnē viegli asimilē ar baktērijām, aminoskābju sadalīšanās, to nedrīkst izmantot kā pamatgāzi augsnē, bet gan no lapotnes mēslošanas līdzekļiem, ar aminoskābju izsmidzināšanu uz lapām tā, lai augi tieši caur lapu absorbciju aminoskābes un citi elementi.