Mājas > Jaunumi > Saturs

Aminoskābes paātrina kaulu augšanu

Oct 26, 2017

Aminoskābes ir svarīgas vielas smadzenēs, aminoskābju saturs ir līdz 90% vai vairāk. Mūsdienu bioloģiskie pētījumi atklāja, ka cilvēki ir gudri, gudri un lielie smadzeņi nav atdalāmi. Cilvēki procesa evolūcijā apgūst spēju iegūt olbaltumvielu (aminoskābes), tik labi attīstītas, augstu IQ un pakāpeniski dominē pasaulē.

Eksperimenti rāda, ka aminoskābju daudzums smadzenēs, kas nosaka cilvēka intelektu un atmiņu, smadzenēs, uzlabo atmiņas nozīmi, ir veidot aminoskābju uzturu. Turklāt aminoskābēm ir šādas sekas un sekas:

1, novērš nogurumu, saglabā enerģiju, uzlabo veselības stāvokli

Tryptopāns var mazināt stresu, izvairīties no depresijas, trauksmes un citas valsts, stabilas emocijas, uzturēt spēcīgu enerģiju.

2, lai uzlabotu miega kvalitāti

Treptopāns veicina miegu, "dabiskās miega tabletes" pasaulē.

3, lai uzlabotu imunitāti

Aminoskābes ir cilvēka imūnsistēmas pamatmateriāls, aminoskābju skaits un kvalitāte, un imūnsistēmas funkcija ir cieši saistīta ar spēcīgo, triptofānu, fenilalanīnu, lizīns ir nepieciešamais izejmateriāls, lai iegūtu antivielas, pievienojot visaptverošu līdzsvaru aminoskābes, ir uzlabot ķermeņa imūnsistēmu.

4, lai veicinātu slimību, pēcoperācijas atjaunošanās

Atdalītas aminoskābes (leicīns izoleucīns un valīns) var paātrināt pacienta atgūšanas ātrumu.

Vai aminoskābes var uzlabot imunitāti?

Bērni, jo ķermeņa imūnsistēma vēl nav attīstījusies, antivielu sintēze cilvēka ķermenī ir zema, kā rezultātā rezistence pret svešām baktērijām un vīrusu invāzija uz fagocītu šūnām (piemēram, balto asins šūnu) ir mazāk dzīvotspējīga, mazāk, tāpēc tas ir viegli inficēt dažādas slimības. Aminoskābes var paātrināt cilvēka imūnglobulīna sintēzi no fundamentā imunitātes palielināšanas, lai novērstu saaukstēšanos, drudzi, klepu un citas slimības.

Paātrina kaulu augšanu

Kaulus veido kaulu matrica un kaulu minerāli: kaulu matrica, kas galvenokārt sastāv no aminoskābēm, nosaka kaula formu, lielumu un elastību; kaulu minerāls, kas galvenokārt sastāv no kalcija, nosaka kaulu blīvumu un cietību. Tādējādi aminoskābes un kalcijs ir galvenie "celtniecības materiāli", kas veido kaulus.

Bērnu ķermenis ir straujas izaugsmes un attīstības stadijā, pieprasījums pēc kalcija ir ļoti liels. Tomēr daži cilvēki zina, ka bērnus kalcija attīstības stadijā nevar atdalīt no aminoskābēm. Aminoskābes ir dažādu minerālvielu un mikroelementu "nēsātāji" organismā. Cilvēka ķermenis, kas papildina kalciju, dzelzi, cinku, selenu un citas minerālvielas un mikroelementus, nepieciešamība pēc aminoskābēm un olbaltumvielām to transportēt visā ķermenī. Piemēram, aminoskābju trūkums, šie mikroelementi un minerālvielas nevar efektīvi nosūtīt uz dažādiem orgāniem cilvēka ķermenī, tas vēl joprojām novedīs pie minerālvielu un mikroelementu trūkuma organismā.