Mājas > Jaunumi > Saturs

Funkciju un organisko mēslojumu lauksaimniecībā Ķīnas perspektīvu analīze

Aug 23, 2018Lai pareizi izprast nozīmi minerālmēslu ilgtspējīgu attīstību un nodrošināt pārtikas drošību. Mēslojums ir "graudu" graudu. Augstākas kultūraugu ražu vairāk uzturvielu prasībām. Attiecībā uz augstas intensitātes lauksaimniecības attīstībai, paļaujoties uz dabas ekoloģisko cirkulācijas metode nevar papildināt uzturvielu prasībām, iegūstot augstu kultūru. Mēslošanas līdzekļu negatīvo ietekmi fundamentāls risinājums slēpjas mēslošanas līdzekļu racionālu izmantošanu. Mums ir ievērota Zaļā izstrādes pamatkoncepcija, izveidot mūsdienu lauksaimniecība nav atdalāma no ķīmisko mēslošanas līdzekļu pamata vienprātība un sasniegt noturīgu attīstību, lauksaimniecība un sabiedrība.


image.png


1) uzsvars tiek likts uz mēslošanas līdzekļu un to ražošanas procesu, resursiem un vides ietekmes


Minerālmēslu ražošanas nozare ir ļoti atkarību no resursu un enerģijas paļauties uz rūpniecību, tajā pašā laikā, enerģijas un resursu un atbalsta materiālu pamatu nākotnes sabiedrības attīstībai katru gadu sakarā ar slāpekļa mēslojums, fosfāta mēslojuma ražošana Ķīnā nepieciešamība patērē lielu daudzumu, elektrība, ogles, ūdens un minerālu resursiem, mēslošanas līdzeklis sekundārās pārstrādes procesā, arī patērē lielu daudzumu enerģijas, rada noteiktas emisiju. Konkrēti, phosphogypsum problēma būtu jārisina.


2) pilnīgu izpratni par mēslojuma efektivitāte ir pamats svara zudums


Kā mēs visi zinām, lai nodrošinātu pārtikas drošību, jāgarantē zināma kultūru uzturvielu uzņemšanu. Par priekšnoteikumu, samazinot daudzumu mēslošanas līdzekļa piemērošanu un nodrošināt absorbcijas apjomu, vienīgais veids, kā ir saspiest uzturvielu piemērošanas un absorbcijas summas starpība. Veids, kā saspiest šo atšķirību ir palielināt efektivitāti. Tātad, ir akls atvaļinājumu, lai palielinātu ietekmi, lai samazinātu svaru samazināt svaru, arī nezinātnisks samazināt svaru.


3) pareizi apstrādāt attiecības starp organisko mēslojumu un neorganiskā mēslojuma


Organisko mēslojumu ir svarīga loma cilvēces attīstības vēsturē. Tomēr sabiedrībā un zinātnes progresa attīstību, ar organisko mēslojumu nozīme mazāka lauksaimniecisko ražošanu, it īpaši nodrošinot kultūraugu barības elementus. Tas, kas reiz bija organisko mēslojumu kļuva par svarīgu vides piesārņotāju. Mums ir pamosties ar faktu, ka tas ir neiespējami, lai atgrieztos iepriekšējā laikmetā, organisko mēslojumu pārstrāde mūsdienu sabiedrības apstākļos. Tomēr raugoties no zemes materiālu pārstrādi, organisko atkritumu pašreizējais risinājums galvenokārt balstās uz augsnes mikroorganismiem, t.i., tos piemērot zemes īpašumus. No vienas puses, ir atrisināta organisko atkritumu piesārņojums; no otras puses, organisko mēslojumu augsnes funkciju var atskaņot arī varētu vislabāk izmantot savu produktu.

image.png