Mājas > Jaunumi > Saturs

Jūras aļģu mēslojuma priekšrocības

Dec 12, 2018

Salīdzinot ar ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem, jūras aļģu mēslošanas līdzekļi satur daudz aktīvo aminoskābju, polipeptīdu, dabisko augu hormonu prekursoru un betīnu. Regulējot hormonu un barības vielu līdzsvaru kultūraugu organismā, jūras aļģu mēslošanas līdzekļi var uzlabot to imunitāti un padarīt kultūraugus veselīgi, tādējādi uzlabojot ražu un kvalitāti. Jūras aļģu mēslošanas līdzekļi ir kļuvuši par karstu produktu mēslošanas līdzekļu ražošanas jomā.


image


Ar produktu izpētes un izstrādes padziļināšanu, vairāki jauni jūras aļģu mēslojuma produkti ir dzimuši pēc kārtas, piemēram, aļģu lapu mēslojums, ciets flush mēslojums, šķidrā mēslošanas līdzeklis un aļģu bioloģiski organiskie mēslojumi.


Aļģu un jūras aļģu ekstrakti tiek plaši izmantoti organisko mēslošanas līdzekļu izstrādē un kultūraugu, augļu, dārzeņu, ziedu, zālienu un citu lauksaimniecības produktu audzēšanā, jo tie ir bagāti ar dažādiem augu augšanas veicināšanas faktoriem. Jūras aļģu mēslojumam piemīt dažādas aktīvās sastāvdaļas un barības elementi. Satur ne tikai kālija, kalcija, magnija, molibdēna, dzelzs, cinka, bora, joda, selēna un citu augu barības vielu klātbūtni, bet arī bagātīgu jūras aļģu polisaharīdu, jūras aļģu polifenolu, nepiesātināto taukskābju, olbaltumvielu, aminoskābju, vitamīnu, augšanas regulatoru. un citi aktīvie elementi. Jūras aļģu mēslojums var uzlabot augsnes kvalitāti, sausuma izturību, aukstumizturību, augšanas veicināšanu, kaitēkļu izturību, ražas pieaugumu, uzlabot lauksaimniecības produktu kvalitāti un citus daudzveidīgus efektus.


Tā kā jūras aļģu mēslojums satur daudz efektīvu komponentu un aktīvo vielu, tas var uzlabot augsnes fizikālās, ķīmiskās un bioloģiskās īpašības, lai uzlabotu augsnes ūdens aizturi un veicinātu labvēlīgu mikroorganismu augšanu rizosfērā. Tā var reaģēt ar metāla joniem augsnē, veidojot savienojumus ar augstu molekulmasu, uzlabo augsnes agregātu struktūru, tādējādi palīdzot saglabāt augsnes mitrumu, labu augsnes ventilācijas vidi, stimulēt rizosfēras mikroorganismu augšanu, palielināt augsnes bioloģisko aktivitāti un kontrolēt sāļumu un sārmu un tuksneša gobi. Jūras aļģu mēslojums ne tikai nodrošina pilnīgu daudzu mikroelementu, polisaharīdu, dažādu aminoskābju, vitamīnu un citu aktīvo vielu piegādi kultūrām, bet arī palīdz augiem izveidot stabilu sakņu sistēmu un uzlabot augsnes barības vielu absorbciju un izmantošanu, \ t ūdens un gāze. Jūras aļģu mēslojums var palielināt cilmes šūnu asinsvadu komplektu, paātrināt absorbējošo ūdeni, barības vielas un produktus transportā un veicināt augu šūnu dalīšanos, šūnu aiztures novecošanu, uzlabot fotosintēzes efektivitāti, palielināt ražu un uzlabot kvalitāti, pagarināt uzglabāšanas svaigumu, uzlabot augsnes sausuma izturību, aukstumizturību, iegremdēšanos un izturību pret slimībām un kaitēkļiem, kā arī citu mākslas funkciju.


image


Jūras aļģu mēslošanas līdzekļu izmantošana vairākām kultūrām, piemēram, kukurūzai, augļiem un dārzeņiem, ir pierādījusi, ka jūras aļģu mēslojumam ir acīmredzama ietekme uz kultūraugu agrīno briedumu, ražas un kvalitātes uzlabošanu, augļu saglabāšanu un augļu uzlabošanu. izturība pret slimībām un kukaiņu kaitēkļiem utt., un tā var palielināt ražošanu par 10% ~ 30%. 2013. gadā tika veikts demonstrācijas eksperiments par ūdenī šķīstošu barības vielu šķidro mēslojumu, kas satur alginīnu, uz lapu virsmas četros posmos, proti, grūtniecības posmā, auskaru stadijā, rievošanas stadijā un pilno graudu stadijā. Rezultāti parādīja, ka ūdenī šķīstošo barības vielu šķidrā mēslošanas līdzekļa, kas satur alginīnu, uzklāšana uz lapu virsmas var efektīvi uzlabot faktisko grunts skaitli, kopējo graudu skaitu uz katru gabalu un graudu skaitu uz rīsu gabalu.www.agronaturetech.com

E-pasts: info@agronaturetech.com