Mājas > Jaunumi > Saturs

Aļģu mēslojuma priekšrocības

May 29, 2019

12. gadsimtā jūras aļģu mēslojums tika plaši izmantots Eiropas piekrastes valstīs un reģionos, īpaši Francijā, Anglijā, Skotijā un Norvēģijā. Līdz 20. gadsimtam, kā dabīgs mēslojums, Eiropā un Amerikā attīstītajās valstīs tika novērtēta un attīstīta jūraszāļu mēslojums.


image


Aļģu ekstrakti satur galvenos un mikroelementus, aminoskābes, vitamīnus, citokinīnus, auksīnu un absiskus skābes, piemēram, vielas, kas veicina augu augšanu. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka šo aļģu ekstrakti var veicināt augkopību, palielināt ražu, samazināt kaitēkļus un slimības, kā arī palielināt augsnes aukstumu un sausumu.


Pašlaik visplašāk izmantotā metode ir lapu izsmidzināšana, bet ir arī sēklu mērcēšana, augsnes uzklāšana utt. Daudzām valstīm ir jābūt kartupeļiem, kukurūzai, kviešiem, miežiem, zemesriekstiem, cukurbietēm, gurķiem, tomātiem, vīnogām un spinātiem, un vairāki kultūraugi, augļi un dārzeņi ir veikuši eksperimentu ar šķidro jūraszāļu mēslojuma pielietošanu, un visiem ir ļoti laba ietekme nobriedis šķidrais jūras aļģu kūtsmēsli uz kultūraugiem, kā arī ražas un kvalitātes uzlabošana, svaigi augļi un izturība pret augu slimībām un kukaiņu kaitēkļiem utt. tiek radīti acīmredzami pozitīvi, var dot ražu 10-20%.


Uzziniet vairāk: Aqualantis (jūras aļģu ekstrakta pārsla / pulveris / šķidrums)

-Ascophyllum Nodosum jūraszāles

-100% šķīdība ūdenī

-Algināts, mannīts

- Ienesīgums pieaudzis par 10-20%


E-pasts: info@agronaturetech.com